Wrześnianie pokonują lidera, Victoria odrabia trzy punkty do Obry Kościan

Sobotnie popołudnie okazało się bardzo radosne dla zawodników Victorii. W wyjazdowym pojedynku z Obrą 1912 Kościan wrześnianie wywalczyli komplet punktów.

piłka nożna rok temu 0

Mecz z Obrą Kościan miał bardzo istotne znaczenie. Wrześnianie chcąc myśleć o utrzymaniu się w gronie drużyn walczących o awans musieli ten pojedynek wygrać. Plan wykonali w stu procentach. Spotkanie rozpoczęło się dla graczy Victorii wręcz idealnie, już w 8. min objęli prowadzenie. Jak się okazało był to jedyny gol tego meczu. Po dośrodkowaniu Mateusza Goździaszka z rzutu wolnego piłka trafiła na głowę Dawida Przybyszewskiego, który skierował ją do siatki. Do przerwy wrześnianie jeszcze dwukrotnie mogli pokusić się o podwyższenie rezultatu.

W drugiej połowie Victoria nadal była stroną częściej operującą piłką. Gospodarze liczyli natomiast na wyprowadzenie kontry lub wykorzystanie stałego fragmentu gry. Po stronie Victorii można było odnotować kilka okazji strzeleckich. Obra gola mogła zdobyć natomiast w 80. min. Po ostrym strzale z dystansu na drodze piłki do bramki stanął Hubert Oczkowski.

Victoria zagrała w składzie: T. Nowicki – Oczkowski, Lisiecki, Jasiński, Majewski – Jędrzejczak (70. Krzyżanowski), B. Nowicki (46. Kruszyński), Krawczyński, Goździaszek – Juchacz (79. Skrzypczak) – Przybyszewski (86. Jankowski)

IV liga, Obra 1912 Kościan – Victoria Września 0:1 (0:1)

Pełna relacja z meczu w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

rok temu 0