„Września jest z nami!” – twierdzą liderzy Koalicji Obywatelskiej

W sobotę 27 lipca nasze miasto było jednym z przystanków na trasie sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej.

społeczeństwo 14:03 30-07-20198 167

Wszystko odbywało się oczywiście w ramach kampanii do jesiennych wyborów parlamentarnych, w których Platforma Obywatelska wystartuje wspólnie z .Nowoczesną i Inicjatywą Polską. We Wrześni pojawili się: Barbara Nowacka (IPL), Katarzyna Lubnauer (.N), Paulina Hennig-Kloska (.N), Adam Szłapka (.N), Rafał Grupiński (PO), Paweł Arndt (PO), Tomasz Nowak (PO) i Jan Grabiec (PO).

Politycy, w towarzystwie burmistrza Tomasza Kałużnego, przespacerowali się po centrum miasta, rozdając mieszkańcom ulotki i namawiając ich do głosowania na Koalicję.

– Sympatyczne rozmowy we Wrześni. Września idzie na wybory i jest z nami! – relacjonowała na Twitterze Barbara Nowacka. Spotkało się to z krytycznym przyjęciem użytkowników serwisu.

– Proszę się nie wypowiadać za wszystkich mieszkańców Wrześni. Te „tłumy” idące z wami to tylko odsetek. Reszta nie chce was znać. Pozdrowienia z Wrześni – skomentował Mister Bertas.

– Na wszystkich zdjęciach widać zaczepianych przez was ludzi. Nigdzie nie ma zdjęć z tłumami wiwatującymi na wasz widok. Pewnie dlatego, że tych tłumów nie ma – ocenił Michał Kapturowski.

Poza Wrześnią sztab zawitał w weekend m.in. do Poznania, Gniezna i Konina. Następnie ekipa ruszyła na Lubelszczyznę.

Fot. Twitter.com/#twojsztab

Ankieta

Czy wezmę udział w wyborach parlamentarnych?

Ankieta

Kto moim zdaniem wygra jesienne wybory?

Ankieta

Które z innych ugrupowań wejdą moim zdaniem do Sejmu? (można zaznaczyć kilka)

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

14:03 30-07-2019