Wrzesińskie talenty z nagrodami od Burmistrza

Burmistrz Miasta i Gminy wraz z Wrzesińskim Ośrodkiem Kultury jak co roku zorganizowali Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Talenty”.

kultura 20 dni temu 0

W piątek, 7 kwietnia wręczono nagrody w poszczególnych kategoriach:

Nagrody

Taniec

Przedszkola

Słoneczniki, przedszkole niepubliczne „Polne kwiatki” – III miejsce

Czirliderki, Zespół Szkolno-Przedszkolny „Tęczowa Chatka” – II miejsce

Crazy jump, przedszkole niepubliczne „Chatka Misia Uszatka” – I miejsce

Klasy 0-3

SSP w Kaczanowie – III miejsce

Uczniowie kl. II B z Zespołu Szkół w Grzybowie – II miejsce

„Alchemia Rubiny” z Alchemii Dance Studio – I miejsce

Klasy 4-6

Duet Wiktoria Kubiak i Anna Kaminiecka z Alchemia Dance Studio – III miejsce

„Alchemia Brylanty” – II miejsce

„Alchemia Tytani” – I miejsce

Gimnazja

Zespół taneczny z gimnazjum nr 2 – II miejsce

Duet Anna Wardęska i Antonina Wasielewska z Gimnazjum nr 2 – I miejsce

Ponadgimnazjalne

Duet Zofia Patelka i Antonina Wasilewska z LO im. H. Sienkiewicza – II miejsce

„Alchemia hip-hop” z Alchemia Dance Studio – I miejsce

Muzyka wokalna

Przedszkola

Izabela Duszyńska, „Miś Uszatek” – III miejsce

Iga Pietrzak, „Miś Uszatek” – II miejsce

Zuzanna Barańska, „Tęczowa Chatka” – I miejsce

Klasy 0-3

Michał Andrzejewski, SSP nr 1 we Wrześni – III miejsce

Hanna Wojciechowska, SSP w Kaczanowie – II miejsce

Maksymilian Wysocki, ZS w Otocznej – I miejsce

Klasy 4-6

Wiktoria Mikołajczyk, ZS Otoczna – III miejsce

Maja Kostuch, SSP w Kaczanowie – II miejsce

Julia Cypryańska, ZS w Marzeninie – I miejsce

Gimnazja

Zofia Cerbin, Gimnazjum nr 1 we Wrześni – III miejsce

Natalia Szczepańska, ZS w Nowym Folwarku – II miejsce

Angelika Bączkiewicz i Iga Iglewska, Gimnazjum nr 2 we Wrześni – I miejsce

Ponadgimnazjalne

Monika Krzyżkowiak, ZSTiO – III miejsce

Wiktoria Bączkiewicz, ZSZ nr 2 – II miejsce

Michalina Chmiel, ZSTiO – I miejsce

Muzyka instrumentalna

Przedszkola

Michał Wróblewski, Studio Muzyczne przy niepublicznej szkole I stopnia Allegro – III miejsce

Klara Matuszak, Studio Muzyczne przy niepublicznej szkole I stopnia Allegro – II miejsce

Staś Długosz, Studio Muzyczne przy niepublicznej szkole I stopnia Allegro – I miejsce

Klasy 0-3

Aleksandra Ptak, SSP nr 2 we Wrześni – wyróżnienie

Adam Szambelańczyk, niepubliczna szkoła I stopnia Allegro – III miejsce

Wojtek Dermiago, niepubliczna szkoła I stopnia Allegro – II miejsce

Hanna Jakubowska, Zespół szkół Muzycznych Collegium Artes – I miejsce

Klasy 4-6

Katarzyna Wikaryjczyk, niepubliczna szkoła I stopnia Allegro – wyróżnnienie

Janusz Witczak, niepubliczna szkoła I stopnia Allegro – III miejsce

Olaf Łuczak, Studio Muzyczne przy niepublicznej szkole I stopnia Allegro – II miejsce

Maria Wróblewska, niepubliczna szkoła I stopnia Allegro – I miejsce

Gimnazja

Oliwia Marchwiak, niepubliczna szkoła I stopnia Allegro – wyróżnienie

Marcel Kozłowski, Prywatne ognisko muzyczne we Wrześni – III miejsce

Marta Szymkowska, niepubliczna szkoła I stopnia Allegro – I miejsce

Recytacje

Przedszkola

Bogusia Lisiak i Wojciech Olejniczak z przedszkola „Bajka” – III miejsce

Marcelina Kaca, „Grzybek” – II miejsce

Hubert Nowak, „Miś Uszatek” – I miejsce

Klasy 0-3

Gabriela Sikora, ZSS w Grzybowie – III miejsce

Wiktoria Walerowicz, SSP nr 6 we Wrześni oraz Marcin Pawłowski, SSP w Chwalibogowie – II miejsce

Zofia Kaźmierczak, SSP nr 6 we Wrześni – I miejsce

Klasy 4-6

Zofia Sobkowiak, SSP w Kaczanowie – III miejsce

Amanda Osiewicz, ZS w Nowym Folwarku – II miejsce

Amelia Antkowiak, SSP w Kaczanowie – I miejsce

Gimnazja

Izabela Kaczor, ZSS w Grzybowie oraz Nikola Sobczak, ZS w Nowym Folwarku – III miejsce

Zuzanna Majorek, ZS w Nowym Folwarku – I miejsce

Ponadgimnazjalne

Sara Rewers, ZSZ nr 2 – III miejsce

Piotr Głowacki – II miejsce

Weronika Gościej, ZSTiO – I miejsce

Małe formy teatralne

Przedszkola

Niepubliczne przedszkole „Grzybek” z Sokołowa – Współczesna wersja bajki o Jasiu i Małgosi – III miejsce

„Słoneczko” – Czerwony Kapturek – II miejsce

„Miś Uszatek” – Sen dziewczynki z zapałkami, oraz „Chatka Misia Uszatka” – cztery pory roku – I miejsce

Klasy 0-3

Klasa II Zespół szkolno-przedszkolny „ Tęczowa chatka” – Przygoda wielkanocna zajączka – wyróżnienie

Ponadgimnazjalne

Michał Wąsiewicz, ZSP we Wrześni – wyróżnienie

Plastyka

Przedszkola

Aleksander Nowak, „Chatka Misia Uszatka” – III miejsce

Marcelina Witczak, „Pszczółka Maja” – II miejsce

Maria Smelkowska, „Pszczółka Maja” – I miejsce

Klasy 0-3

Monika Perlikowska – III miejsce

Weronika Wasiewicz, SSP w Chwalibogowie – II miejsce

Michał Hauke, SSP w Chwalibogowie – I miejsce

Klasy 4-6

Martyna Prusinowska, SSP w Chwalibogowie – III miejsce

Maria Mikołajczak, sekcja plastyczna WOK – II miejsce

Gabriela Dzierżyńska, SSP w Chwalibogowie – I miejsce

Gimnazja

Katarzyna Szalata, Gimnazjum nr 1 w e Wrześnie – III miejsce

Rafał Malinowski, Gimnazjum nr 2 we Wrześni – II miejsce

Faustyna Ślugaj, Społeczne Gimnazjum w Grzybowie – I miejsce

Ponadgimnazjalne

Tomasz Siwiński, ZSP – III miejsce

Agata Makowska, ZSP – II miejsce

Weronika Madaj, LO im. H. Sienkiewicza – I miejsce

Fotografia

Przedszkola

Igor Kwiatkowski, „Tęczowa Chatka” – II miejsce

Nikola Sznek, „Bajka” – I miejsce

Klasy 0-3

Milena Smektała, SSP nr 2 we Wrześni – III miejsce

Tymoteusz Kubisiak, SSP nr 2 we Wrześni – II miejsce

Kornelia Mierzwa, SSP nr 2 we Wrześni – I miejsce

Klasy 4-6

Adam Skibiński, SSP nr 2 we Wrześni – III miejsce

Paulina Antkowiak, SSp w Chwalibogowie – II miejsce

Jakub Majchrzycki, Społeczna Szkoła Podstawowa w Grzybowie – I miejsce

Gimnazja

Michał Kasprzak, Gimnazjum nr 2 we Wrześni – III miejsce

Izabela Kaczor, Społeczne Gimnazjum w Grzybowie – II miejsce

Faustyna Ślugaj,Społeczne Gimnazjum w Grzybowie – I miejsce

Ponadgimnazjalne

Martyna Kaczmarek, ZSTiO – III miejsce

Filip Woźniak, ZSP – II miejsce

Monika Szczygieł, LO im. H. Sienkiewicza – I miejsce

Wwinfo profile thumb

Masza Lachowska

20 dni temu 0