Wrzesińskie orlęta wojowały na tatami. Z Oleśnicy przywiozły furę medali

W minioną sobotę rozegrano V Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Oleśnicy. W zawodach wystartowało 287 zawodników z 17 klubów, w tym 22 reprezentantów UKS KT Orła Września.

sporty walki 6 miesięcy temu 0

Wrześnianie wywalczyli 17 krążków. Z dwoma medalami z turnieju wrócili Gabriela Górecka i Łukasz Sigel. Pierwsze miejsca zajęli: Mateusz Stępniak, Fabian Kaźmierczak, Mikołaj Wolniak, Gabriela Górecka, Łukasz Sigel – podwójny złoty medalista w kata i kumite. Na drugim stopniu podium stawali: Nelly Tomczak, Marcin Jagodziński, Julian Wolarski, Witold Rzymski. Brązowe krążki zdobyli: Kamil Sobczak, Monika Sobkowiak, Dawid Rzymski, Gabriela Górecka, Kacper Stajkowski, Oliwier Świerczyński, Małgorzata Stępniak.