Wielkanocne prezenty od zajączka

Przedstawiciele kilku organizacji działających na terenie powiatu wrzesińskiego w Wielki Czwartek (13 kwietnia) odwiedzili Ośrodek Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie.

aktualności rok temu 0

Przywieźli oni wychowankom Ośrodka paczki od wielkanocnego zająca. Wśród nich były m.in. słodycze, czyli to co dzieci lubią najbardziej.

– Jest to jedyna taka jednostka na terenie powiatu dlatego tym bardziej powinno się pamiętać o osobach, które w niej przebywają. Obecnie w Ośrodku mieszka ponad 30 dzieci w wieku od niemowlęcego do 21 lat. Wszyscy mają w sobie wiele radości, ale i wiele potrzeb, o których nie powinniśmy zapominać – mówi Damian Staniszewski, prezes Projektu Września.

- Wiadomo, że niełatwo jest zapewnić każdemu z dzieci to, na co w pełni zasługują, ale pomagajmy, w miarę naszych możliwości. Zachęcamy wszystkich do wspierania wspaniałych dzieciaków z Kołaczkowa – apeluje.

Paczki przywiezione do Kołaczkowa ufundowały następujące organizacje: Projekt Września, klub Razem dla Gminy Miłosław, koło Nowoczesnej we Wrześni oraz koło wrzesińskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Fot. Projekt Września

Wypakowywanie prezentów
Prezenty zostały zawiezione w Wielki Czwartek
W paczkach znalazły się m.in. słodycze
Paczki przygotowali m.in. członkowie stowarzyszenia Projekt Września

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

rok temu 0