Wicemistrzostwo Wielkopolski w siatkówce plażowej dla pary z Wrześni

Po raz drugi z rzędu reprezentanci Wrześni powracają z medalem Mistrzostw Wielkopolski Oldbojów w Siatkówce Plażowej. Po ubiegłorocznym złocie para Przemysław Motyl – Piotr Szady tym razem wywalczyła srebro.

siatkówka 4 miesiące temu 1

Piąte z kolei mistrzostwa tradycyjnie rozegrano już w ostatnią niedzielę lipca w Sierakowie. Para Motyl – Szady stanęła do walki broniąc ubiegłorocznego tytułu mistrzowskiego. Tym razem wrześnianie również zaprezentowali się znakomicie wygrywając w drodze do finału cztery kolejne pojedynki. W meczu o złoto nasi reprezentanci po zaciętej walc ulegli w tajbreku (9:11) parze z Poznania.

W turnieju zaprezentowała się również druga wrzesińska para. Daniel Więcek i Jarosław Wachoński ostatecznie uplasowali się na miejscach 10-13

Duety występujące w Sierakowie będziemy mogli prawdopodobnie także obejrzeć już w najbliższy weekend we Wrześni podczas turnieju Plaża Wrze, który odbędzie się na boiskach WOSiR w dniach 12-13 sierpnia.