„Wiadomości Wrzesińskie” na Mundial. Wytypuj mistrza i wygraj nagrody!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 to wydarzenie, na które z niecierpliwością oczekiwało wielu kibiców. „WW” z tej okazji przygotowały specjalny konkurs.

konkurs 14:40 18-06-20180 0

Dla wszystkich kibiców – a także ich partnerek, które dzielnie znoszą trudy związane z dopingowaniem – mamy nagrody, które pozwolą w przyjemny sposób zrekompensować te wysiłki!

Nagroda główna sponsorowana przez „Wiadomości Wrzesińskie” to pakiet o wartości 3000 zł na 30 zabiegów w komorze hiperbarycznej – ODNOWA Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej i Medycyny Naturalnej.

Druga nagroda to masaż dla pary lub komora + masaż w ODNOWIE, a wśród kolejnych nagród są: voucher o wartości 200 zł do gabinetu Yasumi, kolacja dla pary za 100 zł w Yummi Punjaby, seans w grocie solnej w centrum Ignasiak Sport oraz 3 wejściówki na siłownie Hit The Gym.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wytypować, która drużyna zostanie mistrzem świata. Swoje typy należy zgłaszać za pomocą kuponów konkursowych drukowanych w „Wiadomościach Wrzesińskich”. Pierwszy pojawił się w ostatnim wydaniu, kolejne będziemy drukować co tydzień, aż do półfinałów. Można więc wysłać dowolną ilość kuponów i to z różnymi typowaniami. Poniżej lista nagród z logami sponsorów oraz szczegółowy regulamin.

KONKURS „WIADOMOŚCI WRZESIŃSKICH NA MUNDIAL”

REGULAMIN

1. Organizatorem Konkursu jest:

Waldemar Śliwczyński

Wydawnictwo Kropka Śliwczyńscy

ul. Kaliska 1 D; 62-300 Września

NIP 789-000-28-34

jako „Wiadomości Wrzesińskie”.

2. Czas trwania Konkursu: od 15 czerwca do 18 lipca 2018 r.

3. Konkurs jest skierowany do pełnoletnich osób fizycznych.

4. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora oraz Sponsorów nagród ani członkowie ich rodzin.

5. Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

6. Wyniki Konkursu zostaną przedstawione 20 lipca br. na łamach tygodnika „Wiadomości Wrzesińskie”, na profilu „Wiadomości Wrzesińskich” facebook.com/wrzesnia.info/ oraz na portalu www.wrzesnia.info.pl.

7. Laureaci konkursu otrzymają nagrody w terminie wskazanym przez Organizatora w dniu ogłoszenia wyników.

8. Lista przyznanych nagród zostanie opublikowana w tygodniku „Wiadomości Wrzesińskie” 20 lipca br.

9. Administratorem Państwa danych osobowych jest Waldemar Śliwczyński Wydawnictwo Kropka Śliwczyńscy, ul. Kaliska 1 D, 62-300 Września, NIP 789-000-28-34, kontakt: reklama@wrzesnia.info.pl.
Dane te, pozyskane bezpośrednio od Państwa, będą przetwarzane w celu realizacji działań niezbędnych z przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem konkursu.

Podanie danych osobowych jest niezbędne i umożliwia udział w konkursie.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do:
 - uzyskania od Administratora danych dostępu do tych danych, do ich sprostowania, żądania usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania; - wniesienia sprzeciwu do Administratora wobec przetwarzania danych;
- przeniesienia swoich danych;
 - cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie;
 - wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Danych Osobowych.


10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu, odstąpienia od organizowania konkursu bez konieczności podawania przyczyny.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

14:40 18-06-2018