Uwaga, to już dziś! Wygraj konkurs na najlepszy film lub zdjęcie fajerwerków!

Ogłaszamy konkurs na najlepszy film lub zdjęcie sylwestrowo-noworocznych fajerwerków. Wygra ta osoba, która przyśle na naszego Facebooka najlepszą pracę.

aktualności 10 miesięcy temu 6

Najlepszą, czyli taką, która uzyska najwięcej polubień. Nagrodę-niespodziankę ufundowały „Wiadomości Wrzesińskie”. Jeśli zgłoszeń przyjdzie dużo, to być może nagrody będą dwie: jedna za fotografię, a druga za film.

Dzisiaj fotografują i filmują w zasadzie wszyscy, bo prawie wszyscy mają smartfony, które standardowo wyposażone są w kamery. Zachęcamy do dzielenia się z innymi swoimi dziełami. Na naszym facebookowym profilu zdjęcia i filmiki mogą oczywiście umieszczać także posiadacze wypasionego sprzętu – ograniczeń nie ma.

Największy lokalny pokaz sztucznych ogni odbędzie się jak zwykle we Flex Parku przy ul. Słowackiego we Wrześni, ale mile widziane będą również ujęcia szersze, pokazujące całe miasto „w ogniu”. 

Podpowiadamy, że ciekawe efekty będzie można osiągnąć, m.in. stosując w zdjęciach multiekspozycję czy zwolnione tempo, lub zdjęcia poklatkowe w wideo. Eksperymentujcie, bawcie się obrazem – i koniecznie przysyłajcie je na naszego FB, czyli TUTAJ. A potem – lajkujcie, komentujcie!

Przysyłajcie też fotki z Waszych szaleństw sylwestrowo-noworocznych, z domówek, z bali, dyskotek, z wydarzeń na ulicach – najciekawsze opublikujemy w piątkowej gazecie!

Waldemar Śliwczyński

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

10 miesięcy temu 6