Twierdza Września nadal nie zdobyta. Słupca odprawiona z kwitkiem

Victoria Września wygrała z SKP Słupca 1:0 w klasyku IV ligi. Decydującego gola zdobył Mikołaj Jankowski w 37 minucie spotkania.

piłka nożna 26 dni temu 9

Mecz został rozegrany w sobotę na stadionie miejskim przy ul. Kosynierów we Wrześni. W pierwszej połowie piłkarze grali w strugach padającego deszczu. Jedyną akcją godną odnotowania był gol Mikołaja Jankowskiego z 37 minuty, którego zdobył głową po podaniu Wiktora Kacprzaka.

W drugie połowie słupczanie ruszyli do odrabiania strat. Piłka nawet wylądowała na poprzeczce bramki bronionej przez Tobiasza Nowickiego. Ale wkrótce Victoria przejęła inicjatywę. Nie potrafiła udokumentować przewagi bramką. W ostatnich minutach spotkania SKP Słupca rzuciła się do ataku. Dzięki czujności bramkarza Victorii, wrześnianie dowieźli skromne 1:0 do końca.

Ankieta

Kto Twoim zdaniem byl najlepszym zawodnikiem Victorii w meczu z SKP Słupca

Victoria Września ciągle na czele ligi. To drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Awans wydaje się na wyciągnięcie ręki...

Skład Victorii: T. Nowicki, P.Lisiecki, J.Kopaniarz (M.Matuszak), P.Sarbinowski,Sz. Krawczyński, A.Majewski (P. Krzyżanowski),W.Kacprzak, M.Jankowski (K. Łabędzki), Ł. Jasiński, B.Nowicki,A.Kruszyński , trener Czesław Jakołcewicz