Trwa Weekend Cudów – większość rodzin już z paczkami

Weekend Cudów to finał Szlachetnej Paczki. Dziś i jutro darczyńcy przywożą przygotowane prezenty do magazynów, a wolontariusze rozwożą je potrzebującym.

Pomagamy 21:20 08-12-20180 0

We Wrześni w tym roku w bazie znalazło się 11 potrzebujących rodzin. Wszystkie znalazły darczyńców. Dziś od godziny 10.00 w magazynie wrzesińskiej Paczki w Nowym Folwarku wolontariusze spotykali się z darczyńcami. Odbierali przygotowane paczki i dziękowali za wsparcie słodkościami. Następnie odwiedzali rodziny.

Choć mówi się, że każda rodzina otrzymuje jedną paczkę, to paczka taka może składać się z wielu elementów – czyli kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu kartonów. W tym roku darczyńcy sprezentowali potrzebującym m.in. pralkę i kanapę.

Szlachetne Paczki trafiły dziś do 7 z 11 rodzin. Ciąg dalszy Weekendu Cudów – jutro.

Ponadto wrzesiński magazyn odwiedziła dziś Monika Janiak-Bartkowiak, koordynatorka regionalna Szlachetnej Paczki w Wielkopolsce, czyli zwierzchniczka liderów z Wrześni, Słupcy i Zagórowa. Była pod wrażeniem działalności wrzesińskiego sztabu i ogromnie gratulowała wrzesińskiej liderce, którą jest Jagoda Pacocha

 Monika Janiak-Bartkowiak i Jagoda Pacocha
Tak, to jest jedna „paczka”
Na darczyńców czekały słodkości

Więcej zdjęć prezentujemy w galerii:

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

21:20 08-12-2018