Sukces Rafała Pery w teleturnieju „Gra słów. Krzyżówka”

Rafał Pera z Grabowa Królewskiego wygrał jeden z odcinków teleturnieju „Gra słów. Krzyżówka”, emitowanego na antenie TVP1.

aktualności 17:18 08-10-20191 5

To nowy teleturniej prowadzony przez Radosława Brzózkę od poniedziałku do piątku o godz. 15.30 na antenie telewizyjnej Jedynki. W każdym odcinku programu rywalizują cztery osoby.

Rafał Pera z Grabowa Królewskiego to nauczyciel historii, aktywista transportu publicznego oraz gwiazda telewizyjnych turniejów. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku pan Rafał wygrał 75 tys. zł w „Milionerach”, a wcześniej próbował sił – z różnym powodzeniem – m.in. w „Jednym z dziesięciu”.

W studio TVP Wrocław

1 października pan Rafał odwiedził Wrocław, gdzie nagrywany jest program „Gra słów. Krzyżówka”, i odniósł kolejny sukces telewizyjny.

– Najpierw udało mi się wygrać swój odcinek, a zaraz po nim tzw. miniturniej mistrzów, w którym biorą udział zwycięzcy 4 poszczególnych odcinków. W sumie za oba odcinki zarobiłem nieco ponad 5,5 tys. zł oraz nagrody rzeczowe. Razem z nagrodami wyjdzie ponad 9 tys. zł – wyjaśnia nam grabowianin.

Emisja odcinków z udziałem Rafała Pery prawdopodobnie w listopadzie.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

17:18 08-10-2019