Stanisława Celińska zaśpiewa w Miłosławiu

10 czerwca w kościółku poewangelickim w Miłosławiu, który od niedawna nosi nazwę Powiatowa Scena Kultury Zamkowa odbędzie się recital Atramentowa w wykonaniu Stanisławy Celińskiej z zespołem Macieja Muraszko.

kultura rok temu 0

Organizatorem koncertu jest Starostwo Powiatowe we Wrześni przy współpracy Stowarzyszenia Kulturalny Miłosław.

Stanisława Celińska śpiewa nastrojowo i spokojnie, nienachalnie. Okrzyknięto ją polską Cesarią Evorą, bo niesamowicie potrafi opowiadać historie swoim głosem, przekazując prawdę i życiową mądrość. To sprawia, że kocha ją publiczność, a także branża muzyczna – artystka jest laureatką wielu nagród, jej płyty szybko pokrywają się złotem i platyną, a bilety na koncerty wyprzedają się błyskawicznie.

S. Celińska to także popularna aktorka. Na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją m.in. w filmach Pieniądze to nie wszystko, Krajobraz po bitwie, Spis cudzołożnic. Grała także w licznych serialach, m.in. w Złotopolskich, Zmiennikach, Heli w opałach, Samym życiu, a obecnie występuje w popularnym serialu Barwy szczęścia.

Koncert w Miłosławiu zaplanowano na 10 czerwca na godz. 18.00. Wokalistka wystąpi razem z dziewięcioosobowym zespołem pod dyrekcją uznanego polskiego muzyka Macieja Muraszko.

Bilety w cenie 50 zł można nabywać od 24 kwietnia w Starostwie Powiatowym we Wrześni, pok. 111 (w dni robocze w godzinach 8.00-15.00) lub w biurze reklamy Wiadomości Wrzesińskich (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00).

Bilety sprzedawane będą również
w recepcji Hotelu Boss (pl. Wiosny Ludów 16 w Miłosławiu) i w 
Galerii Waligóra w Miłosławiu (pl. Wiosny Ludów 14).

Wejściówki można rezerwować i nabywać przez internet. Wystarczy wysłać wiadomość na adres kulturalny.miloslaw@gmail.com

Fot. Szymon Michta

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

rok temu 0