Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki zatrzyma się we Wrześni

W czwartek, 22 czerwca samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki, wypełniony najnowszymi i najchętniej kupowanymi sterownikami do zarządzania ogrzewaniem, zatrzyma się we Wrześni. Podczas prezentacji w terenie będzie można zapoznać się ze specyfiką urządzeń do zarządzania różnymi rodzajami ogrzewania oraz uzyskać fachową poradę na temat doboru, obsługi i montażu sterowników.

aktualności 11 miesięcy temu 5

Co znajduje się w samochodzie wystawowym?

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki to mobilny showroom, w którym można przetestować działanie sterowników do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego, do kominków, a także sterowników wykorzystujących energię odnawialną. Podczas mobilnych ekspozycji przedstawiciele firmy prezentują funkcje sterowników, które sprawiają, że dom ogrzewany jest w sposób ekonomiczny i energooszczędny. Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat firmy TECH Sterowniki, jej początków i drogi rozwoju mogą dodatkowo obejrzeć krótkie filmiki prezentacyjne.

Plan trasy

Samochód wystawowy zatrzymuje się w różnych miejscowościach w kraju i za granicą m.in. w punktach hurtowych, uczestniczy w branżowych targach oraz spotkaniach. 22 czerwca mobilną ekspozycję będzie można zobaczyć obok siedziby firmy handlowo-usługowej TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz sp. j. znajdującej się przy ulicy Koszarowej 20 we Wrześni. Informacje na temat innych, planowanych miejsc postoju samochodu wystawowego można znaleźć TUTAJ.

O firmie

TECH Sterowniki, to krajowy lider produkcji sterowników do zarządzania ogrzewaniem. Rodzime produkty zdobyły uznanie także na rynku międzynarodowym i są obecnie dystrybuowane w 19 krajach Europy. Pełny proces produkcji sterowników, a także programowanie, montaż i testy przeprowadzane są w Polsce, na terenie dwóch lokalnych zakładów w Bulowicach i w Wieprzu.

Jeśli chcesz osobiście przetestować innowacyjne sterowniki do zarządzania ogrzewaniem, to zapraszamy do odwiedzenia 22 czerwca mobilnej wystawy we Wrześni. A wszystkich tych, którzy chcą zaprosić samochód wystawowy do swojej lokalizacji, to zachęcamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą formularza kontaktowego, znajdującego się na stronie internetowej TECH Sterowniki. 

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11 miesięcy temu 5