Rozmowy o porodzie w kobiecym kręgu

Mamy oraz kobiety, które dopiero spodziewają się dziecka, będą mogły w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze porozmawiać o porodzie – o wspomnieniach z nim związanych i o oczekiwaniach wobec niego.

zdrowie rok temu 0

Wszystko dzięki douli Marcie Mularczyk-Dubiel, która już po raz kolejny organizuje we Wrześni Krąg Opowieści Porodowych.

Spotkanie odbędzie się 24 marca o 17.00 w Szkole Tańca Alchemia przy ul. Warszawskiej 14. Wstęp jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy pod adresem: doula.wrzesnia@gmail.com lub na Facebooku: facebook.com/doulawrzesnia.

Poród może być pięknym i wzmacniającym przeżyciem. Przyjdź i usiądź w bezpiecznym i wspierającym kobiecym kręgu 24 marca. W tym dniu w kilkunastu miejscowościach w Polsce, po raz czwarty spotkają się matki i kobiety w ciąży, aby opowiedzieć i posłuchać pozytywnych opowieści porodowych. Mamo, nieważne jak i kiedy rodziłaś, przyjdź i opowiedz swoją historię dobrego porodu. Przyszła mamo, dołącz do nas i posłuchaj pięknych opowieści! – zachęca uczestniczki doula z Wrześni.

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

rok temu 0