Przyjedzie Cyrk Zalewski! Wygraj jedną z trzech podwójnych wejściówek na "Widowisko 2017"!

Już w poniedziałek 6 marca przy ul. Kościuszki na terenie targowiska wystąpi Cyrk Zalewski z pokazem Widowisko 2017. 

rekreacja rok temu 0

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

"Widowisko 2017" to największe Cyrkowe Show w Polsce! Jedyny i niepowtarzalny, emocjonujący spektakl z udziałem największych sław światowych aren cyrkowych! Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W programie m.in.: pokaz koni Palomino, pokaz wielbłądów, gimnastyka na szarfach, żonglerka talerzami, niezwykłe i zabawne psy, lis, papugi, klaun Rico oraz sensacja z trzyosobowa grupa Dioros z Brazylii – motory w kuli śmierci.

Dodajmy, że wszystkie transporty Cyrku Zalewski, namiot-stajnia oraz boksy i pomieszczenia dla zwierząt zgodne są z wymogami weterynaryjnymi Unii Europejskiej, wszyscy podopieczni objęci są również ścisła kontrolą weterynaryjną.

Więcej o cyrku na http://www.cyrk-zalewski.com.pl/web2016/

Specjalnie dla czytelników „Wiadomości Wrzesińskich” i portalu Wrzesnia.info.pl mamy trzy podwójne bezpłatne wejściówki na widowisko. Jeden bilet przeznaczony jest dla osoby dorosłej oraz dziecka w wieku do 10 lat.

Jeśli chcesz zdobyć wejściówkę, napisz na adres t.malecki@wrzesnia.info.pl. W tytule mejla wpisz „Cyrk Zalewski”. W treści – imię nazwisko (osoby dorosłej oraz dziecka), adres zamieszkania i numer telefonu.

Zapraszamy do zabawy! 

Thumb ww ma ecki

Tomasz Małecki

rok temu 0