Przyjdź na seminarium i wygraj sztabkę złota!

Zapraszamy na Seminarium biznesowe, które odbędzie się 18 listopada o godz. 15:00 w redakcji „Wiadomości Wrzesińskich” przy ul. Kaliskiej 1D we Wrześni.

gospodarka ponad rok temu 0

DLA UCZESTNIKÓW SEMINARIUM DO WYGRANIA SZTABKA ZŁOTA!!!

Prosimy o zabranie wizytówki. 
Zarejestruj się na konferencję!

Zostały ostatnie wolne miejsca! Zgłoszenia przyjmuje:

Marika Wojtela

tel. 61 664 17 11, kom. 503 764 899

e-mail: m.wojtela@wrzesnia.info.pl

Od 27 lat jesteśmy liderem rynku informacji, opinii i reklamy w naszym powiecie, mamy dostęp do najnowszych informacji i cieszymy się, że możemy dzielić się wiedzą zarówno z Czytelnikami, jak i środowiskiem biznesowym.

Prowadzenie działalności gospodarczej i osiąganie sukcesów zależy w dużej mierze od determinacji, ciągłego poszerzania swojej wiedzy, ale przede wszystkim od kreatywności i odwagi, aby robić coś nowego, coś nietypowego.

Podaruj sobie 120 minut, a pokażemy Ci jak rozwinąć i chronić skutecznie swój biznes. Przekażemy absolutnie podstawowe i jednocześnie znane, przez naprawdę niewielu, zasady i techniki zwiększania skuteczności biznesu oraz jego ochrony przed zagrożeniami dnia codziennego.

AGENDA SEMINARIUM

od 15.00 rejestracja uczestników

od 15.00 prezentacja samochodów marki Toyota, możliwość skorzystania z jazdy próbnej

16.00 - 18.00 wykłady o tematyce ekonomicznej

▪ „Współczesne ryzyka podatkowe” - prof. Witold Modzelewski, Instytut Studiów Podatkowych

▪ „Bezpieczeństwo podatkowe na tle potrzeb budżetu państwa – rozwiązania rynkowe” - Marcin Teodorowicz, Focus Finance

▪ „Niekonwencjonalne techniki reklamowe a nieuczciwa konkurencja. Ambush marketing” - dr Mariusz Zelek, Gutowski i Wspólnicy, Adwokacka Spółka Komandytowa

▪ „Przedsiębiorca a postępowanie karne” - dr Piotr Binas, Gutowski i Wspólnicy, Adwokacka Spółka Komandytowa

▪ „Złoto fizyczne - wartość od pokoleń” - Piotr Kwiecień, grupa Goldenmark

▪ „Wizerunek w biznesie”- Marlena Filipowska, Cybina

18.00 degustacja kulinarna

18.30 - 21.00 dla pań: konsultacje dietetyczne, itp.

20.00 rozstrzygnięcie loterii

21.00 zakończenie

WYKŁADOWCY

Prof. dr hab. Witold Modzelewski - prezes zarządu ISP, doradca podatkowy nr 00001, radca prawny. Najbardziej znany specjalista w dziedzinie podatków i prawa podatkowego. Profesor Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Autor i współautor kilku tysięcy publikacji książkowych i artykułów poświęconych głównie podatkom i prawu podatkowemu. W latach 1992-1996 był wiceministrem finansów odpowiedzialnym za przebudowę systemu polskiego prawa podatkowego. Za jego kadencji m.in. wprowadzono podatek od towarów i usług oraz podatek akcyzowy, banderolowanie wyrobów akcyzowych, ulgi inwestycyjne w podatkach dochodowych, przepisy o identyfikacji podatników (NIP); opracowano m.in. projekty: Ordynacji podatkowej i ustawy o doradztwie podatkowym oraz koncepcję powszechnego opodatkowania nieruchomości. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Głównej Handlowej oraz na innych uczelniach. Laureat wielu rankingów doradców podatkowych. Od ponad 30 lat prowadzi wykłady i seminaria na temat podatków i prawa podatkowego. Wychowawca wielu pokoleń specjalistów podatkowych. Ekspert parlamentarny oraz rządowy w pracach nad projektami ustaw podatkowych. Od 1996 Prezes Instytutu Studiów Podatkowych.

Marcin Teodorowicz - właściciel firmy Focus Finance. Absolwent Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 1997 roku związany z branżą finansową. Od 10 lat ściśle związany z ISP Modzelewski oraz Allianz w zakresie ochrony przedsiębiorców przed kosztami związanymi z kontrolami skarbowymi oraz odpowiedzialnością cywilną władz spółek prawa handlowego.

dr Mariusz Zelek - doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, arbiter Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych przy PIIiT z siedzibą w Warszawie, wykładowca Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, autor lub redaktor ponad dwudziestu publikacji naukowych z zakresu m.in. prawa własności intelektualnej i prawa Internetu w czasopismach polskich i zagranicznych.

dr Piotr Binas - doktor nauk prawnych, autor publikacji z zakresu prawa karnego i prawa postępowania karnego, absolwent Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą (LL.B.), wykładowca akademicki, sędzia Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Poznaniu, wykładowca Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, członek Komisji Szkolenia przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, członek Poznańskiego Seminarium Karnistycznego.

Piotr Kwiecień - ekspert ds. metali szlachetnych, menedżer ds. klientów kluczowych warszawskiego oddziału Mennicy Wrocławskiej, a także przedsiębiorca i inwestor. Od ponad 10 lat uczestnik rynków kapitałowych. Entuzjasta rozwoju osobistego i zdobywania nowych kompetencji. Gorący orędownik myślenia i działania w kierunku niezależności finansowej.

Leszek Kubiniec - Od 21 lat pracuje w Aviva. Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie, obsługując zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Tym, którzy chcą być mądrzy przed szkodą doradza jak w różnych, nawet najtrudniejszych i niespodziewanych sytuacjach losowych zapewnić bezpieczeństwo finansowe: im samym, ich rodzinom, pracownikom, firmom. Jest sygnatariuszem Kodeksu Etyki Zawodowej Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych.

Marlena Filipowska - Konsultantka Salonu Mody Cybina zajmująca się profesjonalnym budowaniem wizerunku firm i osób prywatnych. Konsultanci Salonów Mody Cybina ciągle pracują, aby podnosić swoje kwalifikacje, na bieżąco śledzą trendy w modzie, abyście Państwo mogli nam w pełni zaufać #w doborze ubrań na wszelkie okazje, również na spotkania biznesowe. Naszymi klientami są duże firmy oraz przedstawiciele wolnych zawodów, takich jak: lekarze, prawnicy, handlowcy.

PARTNERZY SEMINARIUM

http://www.aviva.pl/

http://www.toyota-ukleja.pl/

http://www.isp-modzelewski.pl/

http://gutowski.pro/

http://drbarbara.pl/

http://www.cybina.pl/

http://www.browarfortuna.pl/

http://www.cukierniasowa.pl/

https://mennicawroclawska.pl

https://www.bankmillennium.pl/

http://wrzesnia.info.pl/

http://telewizjawrzesnia.pl/

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

ponad rok temu 0