Przygotujmy serpentyny. Już we wtorek możemy świętować

Siatkarze APP Krispol nadspodziewanie szybko staną przed możliwością zakończenia rywalizacji o brąz I ligi mężczyzn. Po dwóch zwycięstwach w Tomaszowie Mazowieckim wrześnianie po trzecią potrzebną wygraną mogą sięgnąć na własnym parkiecie już w najbliższy wtorek.

siatkówka 17:50 15-04-20190 1

Szansa sukcesu, który mało kto przewidywał przed startem sezonu, jest olbrzymia. Wystarczy wygrać jeden z trzech kolejnych meczów. Matematycznie to aż 87,5 proc. szans, nie licząc sportowo-psychologicznych aspektów całej rywalizacji. Lechia, zdecydowanie najlepszy zespół rundy zasadniczej, jest przygnębiona serią porażek w play-off. Pomarańczowi wręcz odwrotnie: urośli po zdobyciu Tomaszowa.

Są też i zagrożenia. Nie możemy już przed meczem dopisać sobie trzech punktów. Zbyt duża pewność siebie zabija koncentrację i nie jednego już zgubiła. Lechia zagra bez obciążeń i to może być jej największym atutem.

Wierzymy jednak we wtorkowe zwycięstwo i zachęcamy do przygotowania akcesoriów do świętowania trzeciego miejsca w I lidze. Gdyby jednak noga się nam podwinęła, to drugą szansę dostaniemy już w środę, także we własnej hali. Zapraszamy na mecz!

Wtorek, 16 kwietnia, hala ul. Słowackiego

18.00 APP Krispol Września – Lechia Tomaszów Mazowiecki

ewentualnie, w razie porażki we wtorkowym meczu:

Środa, 17 kwietnia, hala ul. Słowackiego

18.00 APP Krispol – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

17:50 15-04-2019