Przekonywujące zwycięstwo rezerw Victorii nad Piastem Grodziec

Świetny wynik w niedzielnym pojedynku z Piastem Grodziec osiągnęli zawodnicy Victorii II. Wrześnianie wynik meczu rozstrzygnęli podczas koncertowo rozegranych jego pierwszych 30. min.

piłka nożna 10 miesięcy temu 0

Od pierwszej minuty pojedynku z Piastem Grodziec grający z rozmachem wrześnianie prezentowali się znakomicie. W 4. min po przeprowadzeniu indywidualnej akcji swoje pierwsze trafienie zaliczył Mikołaj Jankowski. Kilka minut później popisową wręcz akcję z zejściem do środka boiska i strzałem po długim rogu z lewej nogi wykonał Maciej Szczublewski podwyższając na 2:0. W 17. min po ostrym dośrodkowaniu Szczublewskiego piłka trafiła w nogi ustawionego na 5. metrze Jankowskiego i Victoria II prowadziła już 3:0. Trzy minuty później ponownie świetną indywidualną akcją zakończoną celnym trafieniem do bramki Piasta popisał się Jankowski. Kiedy w 31. min po dośrodkowaniu Jakuba Zielonki z rzutu wolnego gracz Piasta zaliczył trafienie samobójcze wiadomo było, że zwycięzcą tego meczu mogą być już tylko wrześnianie.

Postawa rezerw Victorii po przerwie mocno rozczarowała. Z boiska przez długi czas wiało nudą. Gospodarze, którzy zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce często podawali do przeciwnika, zaliczali straty przy rozpoczynaniu akcji, podejmowali nietrafione decyzje. Gracze Piasta uporządkowali swoją grę stając się coraz groźniejsi. Za lepszą postawę spotkała ich nagroda w postaci zaliczenia honorowego trafienia w 76. min. Wynik meczu na 6:1 w 85. min po dośrodkowaniu Łukasza Kirkiewicza ustalił Dominik Szymański.

Victoria II Września zagrała w składzie: Strzeszyński – Zielonka – Bondalski, Wawrzyniak, Krzyżanowski (77. Kolski) – Szczublewski (71. Zdunek), Grabarek (61. Dawid Szymański), Łabędzki (60. Dominik Szymański), Błaszak (46. Ł. Kirkiewicz) – Matuszak – Jankowski

Klasa A, Victoria II Września – Piast Grodziec 6:1 (5:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

10 miesięcy temu 0