Politechnicy najlepsi pod siatką. Finał na wysokim poziomie

Piłka siatkowa chłopców to druga dyscyplina po piłce nożnej, w której przy okazji Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych startują cztery zespoły. W rozegranej w miniony poniedziałek imprezie drugi raz z rzędu złote medale wywalczyli reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych, zawodnicy trenera Roberta Czerniaka.

siatkówka 7 miesięcy temu 1

W finale po zaciętej grze politechnicy pokonali licealistów z  Witkowskiej 3:0 (21, 17, 25). Mecz swoim poziomem nawiązywał do wieloletniej tradycji pojedynków obu szkół. ZSP będzie reprezentować powiat w mistrzostwach rejonowych.

Trzecie miejsce przypadło w udziale siatkarzom Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 z  Koszarowej, którzy także bez straty seta pokonali rówieśników z Zespołu Szkół Technicznych i  Ogólnokształcących.