Podarunki wręczone przez syreniarzy. To już kolejna charytatywna akcja przed świętami

Przedstawiciele nekielskich syreniarzy po raz kolejny pokazali, że oprócz dalekich europejskich wojaży są też aktywni w różnych działaniach charytatywnych.

społeczeństwo 22:24 25-12-20190 0

19 i 20 grudnia po raz czwarty w ramach wspólnej akcji z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nekli syreniarze rozwieźli 55 paczek do najuboższych mieszkańców gminy. - Z niecierpliwością wyczekiwali, kiedy przyjedziemy. Mile wspominali nas z poprzednich lat i bardzo cieszyli się z naszej wizyty - mówi Rafał Dębicki z Klubu Miłośników Syren i Warszaw.

Pomysł ten syreniarze zapoczątkowali przed czterema laty. Zyskał akceptację wśród miejskich urzędników i okazał się sukcesem. Mieszkańcy odwiedzani przez syreniarzy dziękowali im za wizytę i pamięć. O świąteczny nastrój zadbał też Roman Owczarzak, który umilał czas, przygrywając kolędy na akordeonie.

Dodajmy, że każdego roku miłośnicy zabytkowych aut wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ponadto w tym roku uczestniczyli też w akcjach charytatywnych zorganizowanych w Orchowie i Dąbrówce Kościelnej.

Fot. Klub Miłośników Syren i Warszaw

Thumb jagie%c5%82a

Radosław Jagieła

22:24 25-12-2019