Po wygranej w Odolanowie Victoria pewna zwycięstwa w lidze. Wrześnianie rozpoczynają przygotowania do barażu z Mieszkiem Gniezno

Wyjazdowym zwycięstwem z Odolanovią Odolanów gracze Victorii przypieczętowali swoje zwycięstwo w lidze. Wrześnianie swój wielki sukces osiągnęli na trzy kolejki przed końcem rozgrywek.

piłka nożna 5 miesięcy temu 3

Mecz Victorii z plasującą się w końcówce tabelowej stawki Odolanovią Odolanów do najłatwiejszych nie należał. Gospodarze od samego początku spotkania postanowili bronić się całym zespołem na własnej połowie. Wrześnianom, którzy cały czas posiadali przewagę optyczną w polu sprawiało to duże problemy z wypracowywaniem sobie dogodnych okazji strzeleckich. Jedyny gola do przerwy padł w 35. min. Po dwójkowej akcji Szymona Krawczyńskiego z Piotrem Sarbinowskim ten drugi zaliczył trafienie po strzale z obrębu pola karnego.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Miejscowi nadal bronili się całym zespołem, a Victorii z trudem przychodziło sprawiać zagrożenie pod ich bramką. Wynik meczu na 2:0 dla wrześnian ustalony został w 70. min. Po podaniu Sarbinowskiego Jacek Kopaniarz ograł dwóch zawodników gospodarzy trafiając na końcu do bramki Odolonovii.

Victoria Września zagrała w składzie: T. Nowicki – Oczkowski, B. Nowicki, Majewski, Krzyżanowski – Kacprzak (70. Juchacz), Kruszyński, Łabędzki (46. Jankowski), Krawczyński – Matuszak (65. Kopaniarz) – Sarbinowski (75. Szczublewski)

IV liga, Odolanovia Odolanów – Victoria Września 0:2 (0:1)