Plebiscyt na najpopularniejszych wrześnian sportu 2016

Dzisiaj, czyli w piątek 17 lutego o 18.00 w redakcji przy ul. Kaliskiej 1D rozpocznie się Gala kończąca plebiscyt.

plebiscyt 6 miesięcy temu 1

Ludzi sportu podzieliliśmy na  3  kategorie: seniorów, juniorów i  trenerów/działaczy. W  każdej klasyfikujemy oddzielnie. Aby oddać głos na  swoich faworytów, należy wypełnić kupon (znajduje się w gazecie) lub przesłać SMS-a  (koszt 1,23  zł z  VAT) pod numer 7148. W  treści należy wpisać kod kandydata.

SENIORZY

Piotr Cypryański (WW.S01) – biegacz długodystansowy

Jagoda Gruszczyńska (WW.S02) – siatkarka plażowa

Agnieszka Kosmala (WW.S03) – zawodniczka lacrosse

Łukasz Koszarek (WW.S04) – koszykarz

Łukasz Lonka (WW.S05) – motocrossowiec

Mateusz Michalski (WW.S06) – niedowidzący lekkoatleta

Tomasz Szymkowiak (WW.S07) – lekkoatleta

Martyna Wardak (WW.S08) – siatkarka plażowa

Mateusz Zarzecki (WW.S09) – karateka

Lidia Żakowska (WW.S10) – piłkarka ręczna

JUNIORZY

Szymon Andrzejewski (WW.J01) – crossmintonista

Mikołaj Czyż (WW.J02) – koszykarz

Jędrzej Gruszczyński (WW.J03) – siatkarz halowy

Ernest Hampel (WW.J04) – lekkoatleta

Eryk Hampel (WW.J05) – lekkoatleta

Dagmara Haremza (WW.J06) – zawodniczka taekwondo

Paulina Jaroszewska (WW.J07) – siatkarka halowa i plażowa

Hubert Kaczmarek (WW.J08) – karateka

Dalia Lehmann (WW.J09) – uprawiająca jeździectwo

Jan Łamaszewski (WW.J10) – kolarz

Wiktor Matuszak (WW.J11) – siatkarz halowy i plażowy

Julia Mikołajczak (WW.J12) – pływaczka synchroniczna

Grzegorz Mirecki (WW.J13) – lekkoatleta

Szymon Wiśniewski (WW.J14) – crossmintonista

Laura Zgolińska (WW.J15) – kickbokserka

TRENERZY I  DZIAŁACZE

Violetta Bakoś (WW.T01) – trenerka siatkówki plażowej

Andrzej Bandosz (WW.T02) – działacz rekreacji siatkarskiej

Piotr Dowbusz (WW.T03) – trener Warty Pyzdry,

Bartłomiej Figas (WW.T04) – trener Płomienia Nekla

Marcin Grzybowski (WW.T05) – trener PCT Pyzdry

Tomasz Haremza (WW.T06) – prezes i trener UKS Hwarang

Adam Kaczor (WW.T07) – trener lekkoatletyczny Orkana

Leszek Karwasiński (WW.T08) – działacz SZS

Tadeusz Kiciński (WW.T09) – trener unihokeja w Kołaczkowie

Robert Klimczak (WW.T10) – prezes Klubu Biegacza Kosynier

Wojciech Kopaczewski (WW.T11) – prezes futsalowy

Czesław Kozielski (WW.T12) – trener badmintonowy Mileszy

Tomasz Małecki (WW.T13) – prezes Active Nekla

Krzysztof Nowak (WW.T14) – prezes Sparty Orzechowo

Eugeniusz Nowicki (WW.T15) – prezes Victorii Września

Tomasz Olejniczak (WW.T16) – działacz Orlika Miłosław

Wojciech Strzeszyński (WW.T17) – prezes Błękitnych Psary Polskie

Robert Wardak (WW.T18) – prezes KPS Progress Września

Mariusz Węglewski (WW.T19) – trener Orła Września

Jacek Zieliński (WW.T20) – organizator biegów masowych

Wśród głosujących rozlosujemy nagrody-upominki.

Głównymi sponsorami Plebiscytu są: Amwin Nowoczesne hale i biurowce i Zielony Zakątek Agroturystyka.

Sponsorami są też: Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni, Bemag Hurtownia Zabawek, Perfectbody, Zelka, Ignasiak Sport, Brazeria, English House, Zakład Drogowy Lewandowski oraz Tehore.

Thumb img035

Waldemar Śliwczyński

6 miesięcy temu 1