Plaża Witkowa w najbliższą niedzielę w Skorzęcinie

Sympatycy siatkówki plażowej już w najbliższą niedzielę będą mogli przyglądać się turniejowi par męskich, który odbędzie się na plaży w Skorzęcinie. Biorąc pod uwagę zespoły jakie zgłosiły się do walki należy spodziewać się bardzo wysokiego poziomu rywalizacji.

siatkówka 07:54 14-08-20190 0

Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej - AutoSanok Plaża Witkowa 2019 rozegrany zostanie w dniu 18.08.2019 r. w Skorzęcinie. Rozpoczęcie zawodów przewidziano na godzinę 9.00. Do rywalizacji organizatorzy dopuścili 24 pary. Turniejowe miejsca zapełniły się w ciągu kilkunastu minut po rozpoczęciu zapisów.

Turniej organizowany jest już po raz czwarty. Ponieważ wyznaczony termin wolny jest od zawodów rangi mistrzostw Polski do Skorzęcina przyjadą najlepsi siatkarze z kraju. W rozgrywkach wystartują duety z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Olsztyna, Gdańska, Katowic, Opola, Szczecina oraz Wrześni i Witkowa. W zawodach udział wezmą zwycięzcy Plaży Witkowa 2018 bracia Adam i Roman Andrys oraz pokonani przez nich w finale Tomasz Kotecki i Tomasz Jaroszczak. O powtórzenie sukcesu będzie im jednak bardzo trudno. Do rywalizacji w Skorzęcinie przystąpią reprezentanci Polski para Sebastian Kaczmarek - Adrian Sdebel, czy inne licząc się na arenie krajowej duety jak Dariusz Tkaczuk -Tomasz Wierzbicki czy Marcin Szczechowicz - Kamil Radzikowski.

W tym roku uczestnicy turnieju walczyć będą o łączną pulę nagród w wysokości 6 tys. złotych. Dla duetów, które znajdą się w pierwszej trójce przewidziano nagrody pieniężne w wysokości 3 tys. złotych. Oprócz tego podczas turnieju organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji i konkursów dla kibiców.

Patronat medialny nad imprezą sprawować będą także „Wiadomości Wrzesińskie”.

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

07:54 14-08-2019