Planujesz imprezę lub szukasz prezentu? Oto miejsce dla Ciebie!

Już od trzech lat Agencja Eventowa Luxuriant założona przez Adriana Grodzkiego zajmuje się organizacją imprez, dekorowaniem sal, kościołów i aut oraz konsultacjami w tej tematyce. W kwietniu tego roku postanowiła rozszerzyć zakres swoich usług i otworzyła sklep, dzięki któremu każdy może przygotować własną imprezę marzeń.

aktualności 11:08 19-07-20193 0

Sklep Firmowy Luxuriant znajduje się we Wrześni, przy ul. Rynek 21. Balony foliowe, lateksowe, z nadrukiem czy LED – idealne do dekorowania imprez pod chmurką odbywających się już po zmroku – to tylko wycinek jego asortymentu. W dodatku naprawdę jest w czym wybierać: oprócz zwykłych są balony przygotowane na urodziny, śluby, „bociankowe” czy inne specjalne okazje, a wszystko to z opcją wypełnienia helem oraz dowozu do klienta.

Jako firma, która od lat urządza rozmaite imprezy, Luxuriant doskonale orientuje się, co jest potrzebne do ich samodzielnej organizacji, a dodatkowo trzyma rękę na pulsie w kwestii tego, co jest obecnie najmodniejsze. Stąd więc możliwość zamówienia flower boksów, czyli nowoczesnych bukietów w formie pudełek wypełnionych kwiatami, a także pasujących do nich rozmaitych drobiazgów: pudełek na ciasta, figurek na torty, świec, dekoracji muffinek, słomek czy podziękowań dla gości.

Artykuły dekoracyjne dostępne w sklepie przydadzą się nie tylko przy organizacji przyjęć, mogą też zostać z nami na dłużej. Są to na przykład wazony, kielichy, kandelabry czy ozdobne serwetki i bieżniki. Wszystko, co sprawi, że ważne chwile pozostaną w naszych wspomnieniach jeszcze piękniejsze.

Kolejna część asortymentu sklepu skierowana jest nie do organizatorów, a gości – mowa o licznych kartkach z życzeniami i okolicznościowych prezentach. Klienci znajdą w Luxuriancie upominki z okazji urodzin i imienin, ślubów i chrzcin, a także dostosowane do okoliczności – przykładowo we wrześniu będzie można przebierać w drobiazgach z okazji Dnia Chłopca. Jeśli ktoś natomiast ma już wybrany prezent, ale chciałby go wręczyć w idealnej formie, może skorzystać z usługi pakowania prezentów, w tym ubierania butelek z winem… lub po prostu kupić jedną z wielu wstążek i kokardek.

Sklep Firmowy Luxuriant jest to więc miejsce zarówno dla osób kreatywnych, które potrzebują półśrodków do realizacji swoich marzeń, jak i dla tych, które potrzebują wsparcia w przygotowaniu imprezy marzeń albo prezentu idealnego. A tym, którzy wolą zostawić wszystko w rękach profesjonalistów, pozostaje skorzystanie z usług Agencji Eventowej Luxuriant. Organizacja przyjęć, w tym wesel, pomoc organizacyjna, konsultacje ślubne, przygotowanie dekoracji auta, sali, kościoła i pleneru czy dekoracja światłem – oto propozycje usług, które świadczy firma Adriana Grodzkiego. W tworzeniu niezapomnianego klimatu agencja stawia zarówno na innowacyjne, jak i sprawdzone metody.

Sklep Firmowy Luxuriant znajduje się we Wrześni przy ul. Rynek 21, zaś Agencja Eventowa Luxuriant mieści się w Kotunii 36 pod Słupcą. Skontaktować z właścicielem można się pod numerem 661 830 977 lub mejlowo pod luxuriant@wp.pl. Więcej zdjęć asortymentu sklepu oraz realizacji przygotowanych przez agencję znajdziecie na Facebooku i Instagramie

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

11:08 19-07-2019