Piękne rzęsy w zasięgu wzroku. Nowy salon piękności Rzęsownia już działa!

Rzęsy długie i gęste jak firanki dodają uroku każdej kobiecie. Jeżeli nie otrzymaliśmy ich od natury, możemy skorzystać z profesjonalnych zabiegów mających poprawić ich kondycję i wygląd.

gospodarka 20:11 09-10-20180 0

W zabiegach stylizacji, przedłużania, zagęszczania i odżywiania rzęs specjalizuje się nowo powstały gabinet Rzęsownia, który działa przy ul. Kutrzeby 6A we Wrześni.

 Zabieg 3w1 czyli botoks,laminacja i lifting

- Wykonujemy zabiegi różnymi metodami. Proponujemy np. przedłużanie metodą 1:1, co daje bardzo naturalny efekt. Do każdej naturalnej rzęsy dodajemy jedną sztuczną. Jest to zabieg polecany osobom, które chcą uzyskać delikatny efekt, aby pogłębić spojrzenie bez użycia mascary. Są też metody objętościowe, od 2-3D do 8D. Jak sama nazwa wskazuje, po takim zabiegu rzęsy zyskują na objętości, jest ich dużo, a spojrzenie jest bardzo wyraźne. To najpopularniejsza metoda wśród pań - tłumaczy Kamila Wareńczak z Rzęsowni.

Rzęsy przedłużane metodą 1:1, efekt delikatny

Panie, które poszukują stylizacji idealniej na wyjście lub imprezę, mogą skorzystać z przedłużania metodą Express. Zabieg trwa około 3 godzin. Po 3 tygodniach należy udać się na uzupełnienie rzęs.

Klientki Rzęsowni mogą liczyć także na odżywianie rzęs. Jest ono przeznaczone dla pań, które mają słabe i cienkie rzęsy.

– W gabinecie wykonywane są także: lifting, botoks i laminacje, czyli 3 w 1. Efekt pięknych i mocnych rzęs po tych zabiegach jest widoczny natychmiast i utrzymuje się do 6 tygodni - dodaje Kamila Wareńczak.

 Zabieg 3w1 czyli botoks,laminacja i lifting

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

20:11 09-10-2018