Ostatnia kolejka w lidze młodzika starszego. Warta Pyzdry wygrywa z Polaninem Strzałkowo 5:2

W niedzielę na stadionie miejskim w Pyzdrach piłkarze Warty Pyzdry rozegrali kolejny mecz w kategorii młodzika starszego. Rywalem była drużyna Polanin MOS Strzałkowo.

piłka nożna 18 dni temu 0

Spotkanie rozpoczęło się szybkim zdobyciem bramki już w drugiej minucie, z dośrodkowania z rzutu rożnego bramkę zdobył Kacper Chaciuk. W końcówce pierwszej połowy zawodnicy ze Strzałkowa zdołali wyrównać wynik meczu.

Druga połówka spotkania rozpoczęła się od natarcia Warciarzy, którzy zdobyli kolejną bramkę przez Kacpra Chaciuka. Drużyna ze Strzałkowa zdołała jednak po raz kolejny wyrównać. Wynik remisowy rozbudził jednak wśród gospodarzy chęć walki co przyniosło świetny efekt w postaci bramek. Dwie kolejne bramki dołożył ponownie Kacper Chaciuk oraz Szymon Sokowicz. Warto dodać, że przy trzech bramkach Kacpra futbolówkę dogrywał mu młodszy brat Maksymilian. Mecz zakończyło się wynikiem 5:2 dla drużyny z Pyzdr.

Pomimo takiego wyniku gra obu drużyn była bardzo zacięta i wyrównana. Gospodarze oraz goście stwarzali bardzo dużo sytuacji bramkowych co mogło podobać się małej grupie zgromadzonych kibiców.Tym spotkaniem Warta kończy rundę jesienną plasując się na 3. pozycji w tabeli, lecz może ulec ona zmianom, gdyż pozostałe drużyny mają zaległe spotkania do rozegrania w przyszły weekend.