Orlik nadal z zerowym dorobkiem. Miłosławianie zdeklasowani przez piłkarzy Stelli Luboń

Po pięciu kolejka spotkań gracze Orlika nadal pozostają bez zdobytego punktu. W sobotnim meczu przewodzący w tabeli piłkarze Stelli Luboń bardzo szybko pozbawili miłosławian nadziei na osiągnięcie korzystnego wyniku.

piłka nożna 18:41 08-09-20190 0

Bardzo silny personalnie zespół Stelli Luboń, posiadający w swym składzie zawodników z trzecioligową przeszłością, zdecydowanie dominował w każdym elemencie gry podczas meczu rozgrywanego na boisku w Miłosławiu. Goście losy spotkania rozstrzygnęli praktycznie już w pierwszym jego fragmencie zdobywając kolejno gole w 8., 13., i 20. min. Potem miłosławianom udawało się już nie popełniać błędów na wagę straty bramki.

W pierwszych minutach po przerwie gospodarze nieco zaskoczyli pewnych siebie graczy z Lubonia. W 55. min po dośrodkowaniu w pole karne Stelli piłkę uderzoną przez Łukasza Nowaka bramkarz gości zdołał sparować, ale wobec dobitki Patryka Muszkieta okazał się już bezradny. Nadzieje miłosławian na nawiązanie walki rozwiały się 10. min później, po tym jak przyjezdni podwyższyli z rzutu wolnego na 4:1. Z graczy Orlika jakby zeszło w tym momencie powietrze. Dali się kompletnie zdominować na boisku. Przyjezdni wykorzystując uzyskaną przewagę jeszcze czterokrotnie umieścili piłkę w ich bramce.

- To był najlepszy zespół, z którym dotychczas przyszło nam się mierzyć. Muszę stwierdzić, że poziom klasy okręgowej poznańskiej okazał się o wiele wyższy od tego z okręgu konińskiego. Wiemy, że będzie nam ciężko, ale do końca zamierzamy walczyć o utrzymanie się w lidze – komentował trener Orlika Janusz Hofman.

Orlik Miłosław zagrał w składzie: Horkawy – Trawiński, Kolecki (15. Pieszak), (60. Hernes), Graczyk, Soboczyński – Kuźniarek, Grajek, Ptasznik, Nowak – Fibner (46. Muszkiet) – Walkowiak

Klasa okręgowa, Orlik Miłosław – Stella Luboń 1:8 (0:3)

18:41 08-09-2019