Ochotnicy z Gozdowa już niedługo będą mieli nowe zaplecze

Druhowie z OSP Gozdowo podsumowali ubiegły rok i przedstawili plany na obecny. Przyjęte sprawozdania są jednoznaczne: jednostka działa wzorowo.

aktualności 20:13 23-02-20190 0

Zebranie sprawozdawcze odbyło się 23 lutego . Uczestniczyło w nim kilka pokoleń gozdowskich ochotników. Obrady przebiegały w bardzo spokojnej atmosferze.

Zebrani jednogłośnie udzielili absolutorium obecnemu zarządowi. Bez zastrzeżeń przyjęto też wszystkie sprawozdania za ubiegły rok oraz plany budżetowe.

W 2018 roku ochotnicy z Gozdowa interweniowali 33 razy, z czego 15 razy w przypadku pożarów. Były też wypadki oraz pomoc w obstawianiu imprez na terenie powiatu.

Wśród najważniejszych planów na rok obecny jest finalizacja remontu zaplecza socjalnego. – Zyskamy nowe pomieszczenia na szatnie i będziemy mogli wycofać się z garażu z przebieraniem. Co najważniejsze będziemy mieli też toalety. Do końca maja inwestycja powinna być zakończona – mówi Adam Stachnik, prezes OSP Gozdowo.

Jednostka dzięki dobrej współpracy z gminą jest w tej chwili dobrze zaopatrzona w sprzęt i w pełni gotowa do działań ratowniczych. 

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

20:13 23-02-2019