Niezbyt dobry występ rezerw Victorii. Wrześnianie tracą punkty w starciu z Wartą Kramsk

Brak zmienników i grząskie boisko - to były największe problemy graczy Victorii II w wyjazdowym pojedynku z Wartą Kramsk. Bliżej zwycięstwa w meczu zakończonym bezbramkowym remisem byli wrześnianie.

piłka nożna 20:25 20-05-20190 0

W całym spotkaniu było bardzo mało sytuacji strzeleckich. Gospodarze od początku ustawili się w głębokiej defensywie próbując atakować za pomocą długich podań piłki do napastników. Nie przyniosło im to prawie niczego. Raz po przejęciu futbolówki przed polem karnym Victorii II miejscowi bliscy byli zdobycia gola, ale ich zawodnik został zablokowany przez jednego z wrześnian. Gracze Victorii II kilka razy groźnie dośrodkowywali w pole karne Warty, ale nie byli w stanie dojść do zagrywanych piłek. Najlepszą okazję strzelecką miał w 35. min Gracjan Siwiak, który przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem Kramska.

Po przerwie wrześnianie postanowili zaatakować większą ilością zawodników narażając się na groźne kontry miejscowych. Piłkarze Warty dwukrotnie stanęli przed okazją zdobycia goli. Raz sytuację uratowała interwencja obrońcy Victorii II, a raz na wysokości zadania stanął strzegący wrzesińskiej bramki Jakub Ziółkowski. Po stronie rezerw Victorii najlepszą okazję strzelecką miał Dominik Szymański, który nie potrafił jednak trafić do siatki Warty w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

- Był to bardzo przeciętny mecz w naszym wykonaniu. Widać wyraźnie, że mamy problem z grą w meczach wyjazdowych na małych boiskach. Nie mogę odmówić naszym zawodnikom ambicji i woli walki. Wyraźnie zabrakło zmian, aby coś naprawić na boisku – komentował trener Victorii II Tomasz Krzyżkowiak.

Victoria II Września zagrała w składzie: Ziółkowski – Jędraszak, Zdunek, Til, Zielonka – Łabędzki, Radziejewski, Siwiak, Knop – Cichoński – Dominik Szymański

Klasa A, Warta Kramsk – Victoria II Września 0:0

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

20:25 20-05-2019