Nierówna gra rezerw Victorii, wrześnianie tracą zwycięstwo w końcówce meczu

W pojedynku z Czarnymi Brzeźno gracze rezerw Victorii pokazali się z bardzo dobrej strony do przerwy. W drugiej części gry wrześnianie zagrali już słabo, tracąc komplet punktów na chwilę przed końcem spotkania.

piłka nożna 10 miesięcy temu 0

Pierwsze 20. min meczu w wykonaniu graczy Victorii II wyglądało naprawdę dobrze. Już w 2. min wynik powinien otworzyć Jakub Drop, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem Brzeźna przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po upływie kwadransa wrześnianie wyszli na prowadzenie. Trafienie przy krótkim słupku zaliczył po indywidualnej akcji Dawid Błaszak. Potem gospodarze starali się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń mając jeszcze jedną okazję strzelecką niewykorzystaną przez Macieja Szczublewskiego. Goście z Brzeźna bramce strzeżonej przez Jakuba Ziółkowskiego zagrozili tylko raz. Po uderzeniu z 12. metrów bramkarz Victorii II zdołał obronić piłkę instynktownie nogami.

W drugiej części meczu wrześnianie nie prezentowali się już tak dobrze jak do przerwy, popełniając zbyt wiele niewymuszonych indywidualnych błędów. Goście swoją pierwszą szansę na wyrównanie mieli po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ich zawodnik uderzając z 10. metrów piłkę głową posłał ją nad poprzeczką. Kiedy wydawało się, że wrześnianie do końca utrzymają skromne prowadzenie goście doprowadzili do wyrównania. W 87. min arbiter przyznał Czarnym zamieniony przez nich na bramkę rzut karny, po niezwykle wątpliwym przewinieniu Bartosza Kmieciaka. Minutę później po ujrzeniu drugiej żółtej kartki z boiska usunięty został gracz z Brzeźna, ale wymiernej korzyści wrześnianom to już nie przyniosło.

Victoria II zagrała w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Bonalski, Wawrzyniak, Ł. Kirkiewicz – Szczublewski (90. Dominik Szymański), Grabarek, Dawid Szymański, Błaszak (85. Kmieciak) – Drop (75. Knop) – Wojciechowicz

Klasa A, Victoria II Września – Czarni Brzeźno 1:1 (1:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

10 miesięcy temu 0