Nie zachłystują się sukcesem. Pomarańczowi już planują nowy sezon

Rozmowa z Robertem Wardakiem ukaże się w najbliższym wydaniu „WW”. Prezes klubu naszych pierwszoligowych siatkarzy informuje w wywiadzie o zmianach w kadrze, planach na kolejny sezon, ale też wybiega w przyszłość i mówi o nadziejach na plusligową siatkówkę we Wrześni.

siatkówka 12:50 08-05-20192 2

W tym miejscu zamieszczamy krótki fragment o przedłużanych umowach lub odmowach siatkarzy, którzy wywalczyli brąz dla klubu.


- Oczywiście zostaje trener Marian Kardas. Co prawda oficjalnie umowę podpisaliśmy na konferencji prasowej, ale jej treść uzgodniliśmy dużo wcześnie, praktycznie tuż przed rundą play-off. Pozostanie w naszym klubie zaproponowaliśmy wszystkim zawodnikom, którzy najczęściej pojawiali się na parkiecie. Od początku tylko Piotr Lipiński miał inne plany. Nasz rozgrywający otrzymał ofertę z Bydgoszczy, a ponieważ ma tam mieszkanie zrezygnował z dalszej gry w APP Krispol. Ostatecznej decyzji nie podjął Damian Wierzbicki, którym zainteresowany był Ślepsk Suwałki. Damian pochodzi z tamtych rejonów i - co rozumiemy - chciałby powalczyć o miejsce w plusligowym zespole. Jesteśmy na etapie poszukiwania rozgrywającego i atakującego. Pozostali, a myślę tu o Tomaszu Narowskim, Mateuszu Zawalskim, Wojtku Kaźmierczaku, Filipie Frankowski i Mateuszu Jóźwiku są zdecydowani pozostać. Czas na ostateczną decyzję zostawiliśmy jednak zawodnikom do końca tygodnia (do niedzieli, 12 maja - przyp. red.). Wówczas też rozstrzygnie się sytuacja Tomasza Kusia. W drużynie zostaje Patryk Ligocki, a Bartek Adamski odchodzi do Wilków Wilczyn. Z tego klubu wraca do nas Robert Brzóstowicz - informuje Robert Wardak.


Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

12:50 08-05-2019