Nakręciliśmy ponad 100 km dla Orkiestry! Akcja w Galerii Karuzela trwa dalej

Ekipa "Wiadomości Wrzesińskich" rozpoczęła wydarzenie, które jednocześnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i propaguje zdrowy styl życia.

rekreacja 9 miesięcy temu 12

Mowa rzecz jasna o akcji "Nakręcamy kilometry dla WOŚP", którą zorganizowała Galeria Karuzela. To już druga edycja tego przedsięwzięcia. W tym roku jako pierwsi na stacjonarne rowery treningowe weszli przedstawiciele "WW", z właścicielami na czele.  

Katarzyna Balicka, organizatorka akcji, przykleja serduszko Jolancie Śliwczyńskiej

W ciągu pół godziny, z fachową pomocą olimpijczyka Tomka Szymkowiaka, udało się nam "nakręcić" ponad 100 km! Po nas pałeczkę przejęła ekipa z firmy Krispol. 

Krispol Activ Team podczas przygotowań

W akcji, która potrwa do godz. 19.00, wezmą udział również członkowie Klubu Turystyki Rowerowej Wrześnianie, słuchacze Wrzesińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, motocykliści z klubu Born To Ride, tancerze z Alchemia Studio Dance, siatkarze drużyny APP Krispol oraz biegacze Night Runners Września. 

Akcję wspiera utytułowany wrzesiński lekkoatleta Tomek Szymkowiak

Wszyscy razem spróbują pobić zeszłoroczny rekord wynoszący 1255 km. Całej akcji towarzyszy zbiórka funduszy dla Orkiestry przeprowadzana przez wolontariuszy.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

9 miesięcy temu 12