Najzdolniejsze dzieci i młodzież nagrodzone w czasie „Talentów” 2019

Jak co roku burmistrz Tomasz Kałużny oraz Wrzesiński Ośrodek Kultury zaprosili przedszkolaki i uczniów z gminy Września do udziału w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Talenty”. Podsumowanie edycji 2019 miało miejsce dzisiaj na scenie WOK-u.

kultura 23:10 21-03-20190 7

Najmłodsi zmagali się w sześciu kategoriach. Były to: taniec, plastyka, fotografia, recytacja, muzyka instrumentalna i wokalna. Nagrody przyznawano zaś w pięciu grupach wiekowych; najmłodsze były dzieci do 6 lat, a najstarsze – powyżej 16 lat. Dodatkowo pięcioro najlepszych dzieci biorących udział w kategorii wokalnej do lat 6 dzięki porozumieniu między Wrzesińskim Ośrodkiem Kultury a Gminnym Ośrodkiem Kultury w Czerwonaku zostało automatycznie zakwalifikowane do etapu rejonowego Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków. To Kacper Pawłowski („Chatka Misia Uszatka”), Julia Dobrucka-Agaciak („Tęczowa Chatka”), Iga Konieczna („Grzybek” w Sokołowie), Marta Chrzumnicka („Grzybek” w Kleparzu) i Tatiana Rosalska („Miś Uszatek”).

Nagrody wręczał burmistrz Artur Mokracki wspierany przez dyrektorkę WOK-u Marzenę Tabaczyńską, a galę poprowadził Szymon Krajniak. Poniżej prezentujemy pełne wyniki „Talentów” 2019.

Więcej zdjęć z rozdania nagród już wkrótce na portalu Wrzesnia.info.pl.

TANIEC

kategoria do 6 lat

1. Crazy Jump, Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia Uszatka”

2. Dzwoneczki, Przedszkole Niepubliczne „Polne Kwiatki” z Gutowa Małego

3. Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”

kategoria 7-10 lat

1. Alchemia Atomy, Szkoła Tańca Alchemia

2. Alchemia Diamenty, Szkoła Tańca Alchemia

3. Little Shock, ZSS w Grzybowie

kategoria 11-13 lat

1. Alchemia Rubiny, Szkoła Tańca Alchemia

2. Alchemia Hip-hop, Szkoła Tańca Alchemia

3. Alchemia Latino Kids, Szkoła Tańca Alchemia

kategoria 14-16 lat

1. Alchemia Tytani, Szkoła Tańca Alchemia

2. Alchemia Szafiry, Szkoła Tańca Alchemia

kategoria powyżej 16 lat

1. Alchemia Modern Jazz, Szkoła Tańca Alchemia

PLASTYKA

kategoria do 6 lat

1. Wiktoria Jagielska, Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek”

2. Zofia Pacanowska, Przedszkole nr 6 „Pszczółka Maja”

3. Julian Harhura, Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”

kategoria 7-10 lat

1. Zuzanna Turz, SSP w Nowym Folwarku

2. Martyna Tłoczek, SSP nr 6

3. Matylda Kosmala, SSP w Kaczanowie

kategoria 11-13 lat

1. Amelia Grajek, SSP nr 2

2. Majka Janiszewska, SSP w Chwalibogowie

3. Juliusz Konczalski, SSP nr 3

wyróżnienie – Aleksandra Józwiak, SSP nr 3

kategoria 14-16 lat

1. Katarzyna Mikołajczak, SSP nr 3

2. Aleksandra Kosicka, SSP w Marzeninie

3. Julita Kauczka, SSP w Chwalibogowie

kategoria powyżej 16 lat

1. Zuzanna Dobek, ZSP

2. Weronika Jagielska, ZSP

3. Agata Makowska, ZSP

FOTOGRAFIA

kategoria 7-10 lat

1. Marcelina Kierzek, SSP nr 2

2. Nadia Nadolna, SSP nr 2

3. Franciszek Antkowiak, SSP w Kaczanowie

kategoria 11-13 lat

1. Wiktoria Topolewska, SSP w Kaczanowie

2. Julia Nowak, SSP nr 1

3. Julia Plucińska, SSP nr 2

kategoria 14-16 lat

1. Julia Nowacka, LO im. H. Sienkiewicza

2. Zuzanna Stefańska, ZSTiO

3. Oliwia Chlebowska, SSP nr 3

kategoria powyżej 16 lat

1. Zuzanna Lisiak, ZSTiO

2. Agnieszka Wieczorek, ZSTiO

3. Dobromir Piechocki, ZSTiO

wyróżnienie – Wiktoria Przybyłowicz, ZSTiO

RECYTACJA

kategoria do 6 lat

1. Maks Pałczyński, Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek”

2. Lena Rodzielska, Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia Uszatka”

3. ex aequo – Bartosz Ławniczak, Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”

Julia Szczepańska, Przedszkole nr 6 „Pszczółka Maja”

kategoria 7-10 lat

1. Patryk Mikołajczak, SSP nr 6

2. Zofia Czekała, SSP nr 1

3. Maja Śmiejkowska, SSP nr 2

kategoria 11-13 lat

1. Zofia Sobkowiak, SSP w Kaczanowie

2. Amelia Antkowiak, SSP w Kaczanowie

3. Wiktoria Pigłowska, SSP w Nowym Folwarku

kategoria 14-16 lat

1. Maria Ślugaj, ZSS w Grzybowie

2. nie przyznano

3. ex aequo – Paulina Antkowiak, SSP w Chwalibogowie

Norbert Kaźmierczak, ZSS w Grzybowie

kategoria powyżej 16 lat

1. Zuzanna Durmens, ZSTiO

2. Cezary Harla, LO im. H. Sienkiewicza

MUZYKA INSTRUMENTALNA

kategoria 7-10 lat

1. Maksymilian Wysocki, SSP w Otocznej

2. Hanna Jakubowska, SSP nr 6

3. Staś Długosz, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Allegro

kategoria 11-13 lat

1. Adam Szambelańczyk, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Allegro

2. Jacek Szambelańczyk, Studio Muzyczne przy Niepublicznej Szkole Muzycznej I st. Allegro

3. Zuzanna Michalak, Studio Muzyczne Music Art

wyróżnienie – Antoni Długosz, Studio Muzyczne przy Niepublicznej Szkole Muzycznej I st. Allegro

kategoria 14-16 lat

1. Maria Wróblewska, Studio Muzyczne przy Niepublicznej Szkole Muzycznej I st. Allegro

2. nie przyznano

3. nie przyznano

wyróżnienie – Tomas Daniel, Prywatne Ognisko Muzyczne we Wrześni

kategoria powyżej 16 lat

1. nie przyznano

2. nie przyznano

3. nie przyznano

wyróżnienie ex aequo – Karolina Wrzaskowska, ZSTiO

Paweł Kapela, ZSP

MUZYKA WOKALNA

kategoria do 6 lat

1. Kacper Pawłowski, Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia Uszatka”

2. Julia Dobrucka-Agaciak, Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”

3. Iga Konieczna, Przedszkole Niepubliczne „Grzybek” w Sokołowie

kategoria 7-10 lat

1. Witold Olejniczak, SSP w Kaczanowie

2. Maksymilian Wysocki, SSP w Otocznej

3. ex aequo – Hanna Bartz, ZSS w Grzybowie

Maria Czelusta, SSP nr 3

kategoria 11-13 lat

1. Amelia Olek, SSP w Kaczanowie

2. Zula Kryślak, SSP nr 6

3. Karolina Józwiak, SSP nr 1

kategoria 14-16 lat

1. Zuzanna Ratajczyk, SSP nr 1

2. Olga Łuczak, SSP nr 6

3. Julia Jankowska, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Allegro

kategoria powyżej 16 lat

1. ex aequo – Mikołaj Milczarek, Wrzesińskie Studio Piosenki

Jolanta Piątkiewicz, LO im. H. Sienkiewicza

2. Angelika Kaniewska, LO im. H. Sienkiewicza

3. nie przyznano

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

23:10 21-03-2019