Najpierw liga, potem puchar. Piłkarze na orliku

W piątek, 21 czerwca, na orliku przy ul. Słowackiego zakończono rozgrywki piłkarskie Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy we Wrześni. Zwyciężyła ekipa Kopcup.pl.

piłka nożna 14:52 27-06-20190 0

Organizatorami imprezy, w której wzięło udział sześć zespołów, byli Dominik Cichoński, Piotr Jędraszak oraz Bogdan Walczak. Pierwsze miejsce przypadło Kopcup.pl, a kolejne ekipom M.B. Andrzejewski, Fit&Form, Eksperyment, Wooden Villa i Marzenin. Wszystkim drużynom przyznano pamiątkowe puchary oraz vouchery do wykorzystania u partnerów ligi.

Obok nagród zespołowych przyznano również wyróżnienia indywidualne. Królem strzelców został Łukasz Fecher (M.B. Andrzejewski - 19 goli). Najlepszym asystentem okazał się Jakub Długosz (M.B. Andrzejewski - 13 asyst). Najlepszego zawodnika oraz bramkarza wybrali w głosowaniu kierownicy drużyn. Najlepszym piłkarzem pola został Łukasz Fechner (M.B. Andrzejewski), który zdobył 5 głosów, a najlepszym bramkarzem wybrano Artura Siejaka (Marzenin). Oprócz zawodników nagrodzono również Olgę Pietrzykowską, która została wybrana najlepszym sędzią rozgrywek.

Jak zapewniają organizatorzy, koniec ligi nie oznacza końca rozgrywek. Już w najbliższą sobotę rozegrany zostanie Puchar Wrześni, którego zdobywca otrzyma prawo gry w finałach Pucharu Polski 13 lipca w Warszawie. Start wrzesińskiego pucharu wyznaczono na godzinę 16.50 na orliku przy ul.Słowackiego 41.

14:52 27-06-2019