MMA po raz trzeci we Wrześni!

To była kwestia czasu. Zgodnie z zapowiedziami oktagon znowu stanie w hali przy ul. Kosynierów we Wrześni.

inne dyscypliny ponad rok temu 0

Młoda wędrująca gala MMA o nazwie Slugfest nie zwalnia tempa. Impreza, która zadebiutowała zaledwie dwa lata temu, dobija właśnie do dziewiątej edycji. W sobotę 10 grudnia gospodarzem tej imprezy po raz trzeci będzie Września.

– Wiele wskazuje na to, że może to być najmocniej sportowo obsadzona gala w historii naszej organizacji – przekonuje Krzysztof Skrzypek, jeden z trójki głównych organizatorów, obok Łukasza Nowickiego i Vahgana Petrosyana.

Walką wieczoru będzie starcie Jakuba Wieczorka z klubu MMA Jarocina z reprezentantem Mighty Bulls Gdynia/Piranha Gdynia Kacprem Formelą. Inni zakontraktowani zawodnicy to m.in.: Adam Matuszak i Jurand Lisiecki (obaj z MMA Witkowo), Ireneusz Chudzik (Walka Gniezno), Piotr Niedzielski (Ankos Poznań) czy Robert Adamczyk (Shooters Konin).

Bilety, których rok temu zabrakło dla wszystkich chętnych, już trafiły do sprzedaży. Można je kupić w restauracji Capri przy ul. Warszawskiej. Ceny zależne są od odległości od klatki. Za najlepsze miejscówki w strefie VIP trzeba zapłacić 70 zł. Na płycie hali można zasiąść za 50 zł, a na trybunach – za 40 zł. Najdalsze miejsca stojące, na balkonie, kosztują 25 zł.

Impreza jest wspierana przez urząd gminy i starostwo powiatowe. Sponsorem głównym został Hotel Kosmowski, w którym odbędzie się ważenie zawodników oraz tzw. afterparty. Jednym z głównych patronów medialnych gali są „Wiadomości Wrzesińskie”. 

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

ponad rok temu 0