Młodzież ma się dobrze. Cztery krążki wrześnian

Na rozegranych w Sieradzu Młodzieżowych Lekkoatletycznych Mistrzostwa Polski U-23 dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Zdobyli jeden złoty, dwa srebrne i jeden brązowy medal.

lekkoatletyka 3 miesiące temu 0

Eryk Hampel przebiegł 100 m w czasie 10,72 s i zajął trzecie miejsce. Złoto wywalczył wraz z kolegami (OŚ AZS Poznań) w sztafecie 4x100 m

Srebro w skoku wzwyż (201 cm) i ósme miejsce w biegu na 110 m ppł. (15,41 s) stały się udziałem Wiktora Machińskiego, podopiecznego trenera Adama Kaczora.

Srebro wywalczył także Kamil Swancar w rzucie młotem. Zawodnik trenera Przemysława Pawlaka poprawił swoją życiówkę na 60,75 m.

Więcej informacji o zawodach, w tym wyniki pozostałych wrześnian, będzie można znaleźć w piątkowym wydaniu „WW”.