Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych

27 października w hali widowiskowo - sportowej w Pyzdrach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.

oświata 26 dni temu 0

W kategorii dziewcząt rywalizowało 5 szkół w systemie każdy z każdym. Najlepsze okazały się zawodniczki SP z Nekli w składzie Judyta Najtkowska i Kalina Mitkowska, drugie miejsce zajęły uczennice ze SP w Grabowie Królewskim, a na trzecim miejscu podium uplasowały się zawodniczki SP w Pyzdrach. W turnieju wystąpiły jeszcze szkoły SP Kaczanowo oraz SSP nr 6 z Wrześni.

W kategorii chłopców rywalizowało 6 szkół, a zawody rozegrano w dwóch grupach. Do półfinałów zakwalifikowały się zespoły SP Kołaczkowo i SP Kaczanowo z grupy pierwszej oraz SP Pyzdry i SSP 1 Września z grupy drugiej. W meczu o pierwsze miejsce SP Kołaczkowo w składzie Eryk Podlewski i Antoni Narożny wygrało z SP Pyzdry, z kolei w meczu o trzecie miejsce SP Kaczanowo pokonało SSP nr 1 Września. W turnieju wystąpiły jeszcze szkoły ZSS Grzybowo oraz SSP nr 6 Września.