Mecz bez kibiców. Pomarańczowi tylko na szklanym ekranie

Tak jak przewidywaliśmy, czwartkowy mecz APP Krispol ze Stalą Nysa będzie zamknięty dla kibiców. Fanów siatkówki zapraszamy przed telewizory. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat.

siatkówka 15:14 10-03-20202 2

Wtorkowa decyzja premiera RP Mateusza Mazowieckiego o odwołaniu w całym kraju imprez masowych przesądziła sprawę. Koronawirus storpedował sportowe widowisko.

Komunikat klubu

"Szanowni sympatycy piłki siatkowej,

W związku z szerzącym się niebezpieczeństwem zakażenia koronawirusem w Polsce, aby zminimalizować ryzyko infekcji, decyzją Zarządu Klubu KPS Progress, informujemy, że najbliższy mecz pomiędzy APP Krispol Września vs Stal Nysa, odbędzie się bez udziału kibiców.

Decyzja jest podyktowana troską o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Choć chcielibyśmy zagrać przed pełną halą naszych kibiców, zapraszamy Was wszystkich przed telewizory, mecz będzie transmitowany przez telewizję POLSAT SPORT, start o godzinie 18:00.

Więcej informacji podamy wkrótce na naszych kanałach social media. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do państwa dyspozycji. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się już w normalnej atmosferze, przy pełnych trybunach.

Ze sportowym pozdrowieniem i optymizmem!

Robert Wardak

Prezes Klubu"

Czwartek, 12 marca, kanał Polsat Sport Extra

18.00 APP Krispol - Stal Nysa

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

15:14 10-03-2020