Materiały Budowlane Andrzejewski nowym liderem pierwszej ligi WTPN

W pierwszej lidze WTPN po wygraniu bezpośredniego pojedynku z liderującym zespołem Master Sport na czołową pozycję wysforowała się drużyna Materiały Budowlane Andrzejewski. Na drugim froncie nadal przewodzi Motoklinika.

piłka nożna 11 miesięcy temu 0

Trzeci raz z rzędu mecz na szczycie pierwszej ligi okazał się jednostronnym widowiskiem. Tym razem lider zebrał cięgi od wicelidera. Master Sport ani przez moment nie miał szansy na odwrócenie niekorzystnego przebiegu pojedynku z Materiałami Budowlanymi Andrzejewski. Dość nieoczekiwanie, również po rozegraniu bezpośredniego pojedynku, pozycjami w tabeli zamieniły się także drużyny Fundamentów z Capri Lucca.

W drugiej lidze wobec pauzy przewodzącej w tabeli Motokliniki stratę do lidera do trzech punktów zniwelowała drużyna Intercars Września wysoko wygrywając z Obłaczkowo/KGJ. Goniący czołówkę Techpak zatrzymał się po remisie z zespołem Gamatechnik. Benteler Automotive po zwycięstwie nad zespołem Letniaprzygoda.eu opuścił ostatnie miejsce w tabeli.

I liga, kolejka VII

Materiały Budowlane Andrzejewski – Master Sport 7:3 (4:1)

Od początku meczu zawodnicy Master Sport grali zbyt niedokładnie i nerwowo. Powodowało to, że w żaden sposób nie potrafili nawiązać walki ze świetnie dysponowanymi w tym dniu przeciwnikami z Materiałów Budowlanych Andrzejewski. Po kontrze przeprowadzonej w 2. min Paweł Rydliński zdobył pierwszego gola dla Materiałów Budowlanych Andrzejewski. Chwilę później Kamil Będzieszak po bardzo zaskakującym uderzeniu doprowadził do wyrównania, ale to było już wszystko ze strony Master Sport do przerwy. W 11. min drugą bramkę dla Materiałów Budowlanych Andrzejewski zdobył Rydliński. Ponieważ Master Sport szybko zaliczył na swoim koncie pięć fauli już w 15. min przeciwnicy mieli pierwszą szansę na zdobycie gola z przedłużonego rzutu karnego. Za pierwszym razem sztuka zdobycia gola nie udała się Jakubowi Szydzikowi. Drugi przedłużony rzut karny wykorzystany został natomiast przez Artura Giżewskiego w 19. min. Chwilę wcześniej gola na 3:1 dla Materiałów Budowlanych Andrzejewski zdobył także Krzysztof Graczyk.

W drugiej połowie zawodnicy Materiałów Budowlanych Andrzejewski stanęli całym zespołem do obrony przed własnym polem karnym. Gracze Master Sport w żaden sposób nie potrafili sobie z tym poradzić. W 34. min losy meczu zostały praktycznie przesądzone. Dwie kolejne bramki dla Materiałów Budowlanych Andrzejewski zdobyli Kamil Draheim i Rydliński doprowadzając do stanu 6:1. Gole zdobyte w 35. min dla Master Sport przez Będzieszaka i Kamila Kozielskiego na moment podniosły temperaturę meczu. Wynik spotkania na 7:3 w samej końcówce ustalił Szydzik.

Ignasiak Sport – Kopcup.pl 6:1

Meble Duszyński/Studio VIVA – Izo-Expert 7:7

Fundamenty – Capri Lucca 2:1

II liga, kolejka VIII

Intercars Września – Obłaczkowo/KGJ 8:2

Gamatechnik – Techpak 1:1

Wrochmet – Szerszenie 2:1

Letniaprzygoda.eu – Benteler Automotive 1:5

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

11 miesięcy temu 0