Master Sport utrzymuje przodownictwo w lidze WTPN pewnie pokonując Capri Lucca

W pierwszej lidze WTPN po porażce Capri Lucca pozycję wicelidera udało się odzyskać zawodnikom Materiałów Budowlanych Andrzejewski. Trzy punkty przewagi nad drugim zespołem w tabeli wypracował sobie natomiast Master Sport.

piłka nożna 11 miesięcy temu 0

Bardzo ciekawie w I lidze zapowiadają się dwa kolejne spotkania, w których Master Sport zmierzy się z Materiałami Budowlanymi Andrzejewski (niedziela, 03.12.2017 r. godz. 17.00), a Capri Lucca z Fundamentami (godz.19.40).

W drugiej lidze w meczu czołowych drużyn Motoklinika pokonała Wrochmet. Tym samym lider odparł atak goniącej go drużyny. Po zwycięstwie nad Szerszeniami na drugą pozycję w tabeli wysforował się Intercars Września. Dobra passę kontynuuje Techpak, który również wygrał swoje spotkanie. W nadchodzącej kolejce bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja Intercarsu Września z Obłaczkowo/KGJ (niedziela, 03.12.2017 r. godz. 14.20).

I liga, kolejka VI

Capri Lucca – Master Sport 3:7 (0:3)

Pojedynek lidera pierwszej ligi WTPN - Master Sport z plasującym się tuż za nim zespołem Caprii Lucca oczekiwany był jako szlagier kolejki. W niedzielny wieczór po raz kolejny okazało się, że mecz na szczycie ligi był jednostronnym widowiskiem. Zwłaszcza w drugiej połowie gracze Capri Lucca byli bezradni w swoich poczynaniach w stosunku do świetnie wybiegających do kontry i ustawiających się w obronie zawodników Master Sport.

Do przerwy każda ze stron miała kilka okazji do zdobycia goli, ale skuteczni okazali się tylko gracze Master Sport. Wynik meczu w 5. min po przeprowadzeniu indywidualnej akcji otworzył Michał Stepaniak. W 13. min na 2:0 dla Master Sport podwyższył Dawid Domaszczyński. Wynik do przerwy na 3:0 w 17. min ustalił Filip Janiszewski.

Podczas drugiej połowy meczu znakomicie w bramce Master Sport spisywał się Krystian Dzwoniarkiewicz. Niemoc strzelecka po stronie Capri Lucca zmusiła ten zespół do bardzo szybkiego zrezygnowanie z bramkarza na rzecz zawodnika z pola. Wzorcowo rozegrana akcja w przewadze zawodnika w 29. min przyniosła Capri Lucca pierwszego gola za sprawą trafienia Sebastiana Bernarda. Odpowiedź Master Sport nastąpiła jednak już po kilkunastu sekundach. Na 4:1 podwyższył Janiszewski. Ten sam zawodnik za sprawą trafienia z rzutu wolnego w 33. min i zakończenia kontry strzałem do pustej bramki w 36. min doprowadził do stanu 6:1. W ostatnich dwóch minutach rozstrzygniętego już meczu gracze obu drużyn pozwolili sobie na wzajemną wymianę ciosów, bez skupiania się na grze w obronie. Dla Capri Lucca przyniosło to bramki zdobyte przez Adriana Bukowskiego i Bartosza Sypniewskiego, a dla Master Sport piąte trafienie Janiszewskiego.

Ignasiak Sport – Izo-Expert 5:3

Kopcup.pl – Fundamenty 1:7

Materiały Budowlane Andrzejewski – Meble Duszyński/Studio VIVA 6:3

II liga kolejka VII

Benteler Automotive – Techpak 2:5

Motoklinika – Wrochmet 2:1

Letniaprzygoda.eu – Obłaczkowo/KGJ 1:1

Intercars Września – Szerszenie 5:2

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

11 miesięcy temu 0