Master Sport samodzielnym liderem. Techpak pokonuje lidera drugiej ligi

W pierwszej futsalowej lidze WTPN zawodnicy Master Sport skorzystali z potknięcia się Materiałów Budowlanych Andrzejewski obejmując samodzielnie pozycję lidera.

piłka nożna 4 miesiące temu 0

Gracze Meble Duszyński/Studio VIVA wygrywając z Fundamentami zamienili się ze swoimi przeciwnikami miejscem w tabeli. Za sprawą remisu z Ignasiak Sport punkty stracił zespół Materiałów Budowlanych Andrzejewski.

W meczu na szczycie drugiej ligi bardzo cenne zwycięstwo odniósł Techpak pokonując liderujący Intercars Września. W tej chwili oba zespoły dzielą już tylko dwa punkty. W drugim z meczów drużyn czoła drugiej ligi Obłaczkowo/KGJ zdobyło komplet punktów z wyżej notowaną Motokliniką.

I liga, kolejka XI

Ignasiak Sport – Materiały Budowlane Andrzejewski 4:4 (3:0)

Najciekawiej zapowiadający się pojedynek niedzielnego wieczoru miał dwa oblicza. Sporą część z przewagą graczy Materiałów Budowlanych Andrzejewski i przebudzenie Ignasiak Sport z doprowadzeniem do remisu. W pierwszej połowie zawodnicy Ignasiak Sport nie mieli zbyt wiele do powodzenia. Ich słaba gra w obronie pozwalała przeciwnikom dość łatwo dochodzić do okazji strzeleckich. Wynik meczu na korzyść Materiałów Budowlanych Andrzejewski już w 5. min otworzył Maciej Trawiński. Ten sam zawodnik dwie minuty później podwyższył na 2:0. Wynik do przerwy na 3:0 w 18. min ustalił Kamil Draheim.

W drugiej połowie losy meczu zaczęły się powoli odwracać. W 25. min kontaktową bramkę dla Ignasiak Sport zdobył Łukasz Fechner. Kiedy chwilę po tym Draheim podwyższył na 4:1 wydawało się, że mecz nadal jest pod kontrolą Materiałów Budowlanych Andrzejewski. Gol Bartosza Lisa zdobyty w 27. min dał zawodnikom Ignasiak Sport nowe siły. W 32. min trafienie na 3:4 zaliczył Adrian Kogut i spotkanie zaczęło się jakby od nowa. Na cztery minuty przed końcem meczu, po rozegraniu rzutu wolnego, Adam Staniak doprowadził do remisu. Zdecydowane ataki Materiałów Budowlanych Andrzejewski wprowadziły w końcówce dużo dramaturgii. W ostatnich sekundach pojedynku dwie instynktowne obrony Ireneusza Małeckiego pozwoliły drużynie Ignasiak Sport na utrzymanie remisu.

Capri Lucca – Kopcup.pl 23:1

Master Sport – Izo-Expert 4:0

Fundamenty – Meble Duszyński/Studio VIVA 5:8