Liczyła się celność i szybkość. Młodzieżowe zawody na strzelnicy przy Ogrodowej

Kilkudziesięciu młodych strzelców rywalizowało w XXI Rejonowych Zawodach w Biathlonie Letnim, które rozegrano 29 maja na strzelnicy LOK-u przy ul. Ogrodowej. 

oświata 21:14 29-05-20190 0

Organizatorami zawodów skierowanych do młodzieży szkolnej są LOK we Wrześni, Urząd Miasta i Gminy we Wrześni, Starostwo Powiatowe oraz SSP nr 6.

Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz upominki. Nagrody zwycięzcom wręczyli: wicestarosta Waldemar Grzegorek, Marian Wojciechowski, prezes LOK we Wrześni Dariusz Andrzejewski, dyrektor SSP nr 6.

Poniżej klasyfikacja końcowa:

Szkoły Podstawowe:

Drużynowo: 

I miejsce – SSP nr 6 we Wrześni (I zespół)

II miejsce - SSP nr 6 we Wrześni (II zespół)

III miejsce – SSP w Nowym Folwarku (II zespół)

Indywidualnie, dziewczęta:

I miejsce – Ada Klamerek (SSP nr 6)

II miejsce – Małgorzata Mecler (SSP nr 6)

III miejsce – Sara Surtel (SSP Nowy Folwark)

Indywidualnie, chłopcy:

I miejsce – Bartosz Maciejewski (SSP Nowy Folwark)

II miejsce – Dominik Błaszczyk (SSP nr 6)

III miejsce – Jakub Wardęski ( SSP nr 6 )

Gimnazja:

Drużynowo: 

I miejsce – SSP nr 3 we Wrzesni ( I zespół)

II miejsce – SSP Nowy Folwark (I zespół)

III miejsce – ZS Zasutowo

Indywidualnie, dziewczęta:

I miejsce – Wiktoria Dams (SSP Nowy Folwark)

II miejsce – Oliwia Szymkowiak (ZS Zasutowo)

III miejsce – Jagoda Stawicka ( SSP nr 3)

Indywidualnie, chłopcy:

I miejsce – Kamil Kanior (SSP nr 3)

II miejsce – Dawid Cieślak (SSP nr 3)

III miejsce – Hubert Fogt (SSP nr 6)

Szkoły średnie:

Drużynowo:

I miejsce – ZSTiO we Wrześni (I zespół)

II miejsce – ZSP we Wrzesni (I zespół)

III miejsce ZSZ nr 2 we Wrześni (I zespół)

Indywidualnie, dziewczęta:

I miejsce – Justyna Gronikowska ( ZSTiO)

II miejsce – Zofia Grzeszkiewicz ( ZSTiO)

III miejsce – Zuzanna Durmens ( ZSTiO)

Indywidualnie, chłopcy:

I miejsce – Wojciech Czerniak ( ZSP)

II miejsce – Maciej Goździewicz ( ZSZ nr 2)

III miejsce – Jakub Lechinicki (ZSTiO)

Podczas zawodów podsumowano też sezon Szkolnej Ligii Strzeleckiej (karabinek pneumatyczny).

Oto klasyfikacja:

Szkoły Podstawowe:

Drużynowo:

I miejsce – SSP nr 1 we Wrześni (I zespół)

II miejsce – SSP Nowy Folwark (I zespół)

III miejsce – SSP nr 6 we Wrześni

Indywidualnie: 

I miejsce – Marta Timm

II miejsce – Bartosz Piechnik

III miejsce – Nikodem Jezierny

Gimnazja:

Drużynowo:

I miejsce – SSP nr 6 we Wrześni

II miejsce – SSP nr 3 we Wrześni

III miejsce – SSP Nowy Folwark

Indywidualnie: 

I miejsce – Hubert Fogt

II miejsce – Olga Reszelewska

III miejsce – Alicja Maćkowiak

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

21:14 29-05-2019