Letnia Liga Piłkarska w Kołaczkowie wznawia rozgrywki po pucharowej przerwie

12 maja odbędzie się 2 kolejka Letniej Ligi Piłkarskie. Początek o godz. 14.00 na Orliku w Kołaczkowie. W rozgrywkach uczestniczy 9 zespołów.

piłka nożna 16:08 09-05-20190 4

W niedzielę zagrają pary: Budziłowo -Spółka Bieganowo, Ferma Szafarek Zieliniec -Manhattan Team, Krzywa Góra - LZS Sokolniki, TW Kołaczkowo -FC Pomarańczowe Armaty.

Najciekawiej zapowiada się spotkanie Budziłowa z Spółką Bieganowo. Oba zespoły celują wysoko i interesująco będzie zobaczyć konfrontację tych aspiracji.

Kolejne spotkanie to mecz pomiędzy Fermą Szafarek Zieliniec a Manhattan Team, czyli zespołami, które zaliczyły ostatnie rozgrywki do mało udanych i od porażek rozpoczęły również obecny sezon.

Trzecie spotkanie w niedzielę 12 maja to inauguracja w rozgrywkach Krzywej Góry, która w swoim pierwszym spotkaniu w sezonie sprawdzi się na tle aktualnego mistrza i lidera rozgrywek, czyli LZS Sokolniki.

Na koniec mecz pomiędzy TW Kołaczkowo i FC Pomarańczowe Armaty. Ciekawy, ponieważ pomiędzy tymi zespołami padł wynik bezbramkowy w rozgrywkach pucharowych 5 maja.

Zapraszamy na boisko Orlika w Kołaczkowie w niedziele 12 maja od godziny 14.00.

Liga Kołaczkowo

Thumb ww biernat

Filip Biernat

16:08 09-05-2019