Lanie dla Lichockiej

W zasadzie trudno dziwić się partii rządzącej, iż wybory do parlamentu europejskiego są ich zdaniem tak ważne dla przyszłości Polski. To chyba nie podlega dyskusji – są!

Moim zdaniem 13:29 05-04-20190 7

Zapewne dlatego na pierwszą linię frontu oddelegowano najbardziej rozpoznawalne nazwiska PiS. Jedną z takich osób jest poseł Joanna Lichocka. Podczas sobotniego spotkania w sali SM przy ulicy Kilińskiego pani poseł z patosem i lekkim (jednak) odcieniem demagogii próbowała przekonać sporą grupę zebranych tam gości do uczestnictwa w wyborach z pobudek patriotycznych.

– To bardzo ważne, abyście poszli i wybrali ludzi gwarantujących kontynuację dobrej zmiany – mówiła. Cóż, kiedy na sali znalazło się wielu opornych, myślących kategoriami powiatowej ojczyzny. Zależności szefa struktur powiatowych PiS wobec burmistrza Kałużnego (PO), zawikłana sytuacja prawno-skarbowa włodarza i dziwna niemoc decyzyjna pisowskiego wojewody w tej sprawie oraz personalny problem w orzechowskich sklejkach stanęły pomiędzy posłanką a większością gości.

– Dostałam niezłe lanie – skomentowała z uśmiechem na zakończenie pani poseł. Wdzięk połączony z inteligencją i tylko my tacy, przyziemnie myślący...?

Jacek Pietrzyk

wrześnianin

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

13:29 05-04-2019