Kolejny medal młodej wrześnianki reprezentującej obecnie Pałac Bydgoszcz

Reprezentująca obecnie KS Pałac Bydgoszcz Julia Reszelewska wraz z koleżankami z drużyny juniorek zdobyła w ostatnim czasie swój kolejny medal Mistrzostw Polski. Wcześniej młoda siatkarka z Wrześni wywalczyła dwa medale Mistrzostw Polski w kategorii kadetek i jeden w kategorii juniorek.

siatkówka 15:21 29-04-20190 0

Julia Reszelewska jest wychowanką UKS Olimp Września. Po pierwszej klasie gimnazjum na zasadzie wypożyczenia przeniosła się do KS Pałac Bydgoszcz. W pierwszym roku pobytu w Bydgoszczy grając na pozycji przyjmującej wywalczyła czwarte miejsce Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek. Rok później, po przestawieniu się na pozycję libero, zdobyła swój pierwszy, brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek. Bardzo udany dla Julii był rok 2017, w którym wywalczyła srebrne medale Mistrzostw Polski wraz z drużyną kadetek i juniorek Pałacu Bydgoszcz.

Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorek rozegranych w dniach 10-14 kwietnia w Kętrzynie wrześnianka zdobyła swój czwarty, tym razem brązowy medal Mistrzostw Polski. Na co dzień Julia bierze udział w ligowych rozgrywkach juniorek i występujących w II Lidze Siatkówki seniorek. Uczęszcza do trzeciej klasy Liceum Ogólnokształcącego, jest tegoroczną maturzystką.

15:21 29-04-2019