Katastrofalny start Victorii. Wrześnianie na dnie tabeli

Wrześnianie mierzyli się w środę z zespołem, który zanotował jeszcze gorszy start w rozgrywkach niż oni sami. Zadanie było jedno: ograć w środę Centrę, a tym samym przesunąć się w górę rankingu. Cel nie mógł zostać osiągnięty, bo zabrakło argumentów. Zabrakło choćby jednego.

piłka nożna 20:04 15-08-20180 56

Victoria zagrała słabo w ofensywie. W całym meczu oddała ledwie trzy strzały, w tym tylko jeden celny. Goście na tej płaszczyźnie nie byli dużo lepsi, ale jak już trafili w światło bramki, to skutecznie.

W 47. min nasi piłkarze zechcieli ustawić bardzo wysoki pressing. Centra z łatwością wyszła z kontrą, będąc w przewadze rozklepała naszą przerzedzoną linię obronną i Jakub Michalski wpakował piłkę do pustej bramki.

Trzy strzały i kilka dośrodkowań to wszystko na co było w środę stać Victorię

Jedyną okazję do wyrównania miał Szymon Krawczyński. W 82. min nasz pomocnik ładnie przyjął piłkę na pierś w kierunku bramki, ale golkiper gości zareagował równie dobrze. Mocno skrócił kąt i Szymon mógł tylko szpicem buta próbować go oszukać. Nie wyszło.

Porażka i tylko dwa punkty wywalczone w dwóch poprzednich meczach zepchnęły wrześnian na 18. miejsce. Strefa spadkowa to nie jest to, o czym ktokolwiek marzył. Inna sprawa, że pojedynek obserwowało zaledwie 100 kibiców.

Świecące pustkami trybuny to zły objaw. Trzeba bić w dzwony!

W piątkowym wydaniu „WW” będzie można znaleźć zdanie, które w przerwie pojedynku rzucił trener Czesław Jakołcewicz i pomeczową opinię wyrażoną przez człowieka, który najwięcej naoglądał się meczów Victorii.

Victoria: Nowicki – Oczkowski, Jasiński, Lisiecki, Majewski – Garstka (55. Kwaśny), Łabędzki (86. Kruszyński), Krawczyński, Robak, Kopaniarz (86. Matuszak) – Sarbinowski (62. Juchacz)

IV liga: Victoria Września – Centra Ostrów Wlkp. 0:1 (0:0)

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

20:04 15-08-2018