Jubileuszowy turniej ZNP

Po raz dwudziesty już rozegrano Wielobój Gier Zespołowych o Mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego Pracowników Oświaty. Zwycięzcami turnieju okazali się zawodnicy reprezentujący Gminę Września.

inne dyscypliny ponad rok temu 0

Turniej, którego od zawsze organizatorem jest Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego we Wrześni rozegrano w piątek, 18.11.2016 r. w hali Gimnazjum nr 2.

W czasie swojego długoletniego trwania turniej ewaluował zarówno jeżeli chodzi o dyscypliny, w których dochodzi do rywalizacji, jak i miejsca, z których rekrutują się zawodnicy drużyn uczestniczących. W tym roku rywalizowano w koszykówce, siatkówce, piłce nożnej i drużynowym tenisie stołowym. W dwóch z wymienionych konkurencji skład męski uzupełniać musiała przynajmniej jedna pani. Po kilkugodzinnej, bardzo wyrównanej walce zwycięzcą okazał się zespół pracowników oświaty reprezentujący Gminę Września. Wszyscy zawodnicy tej drużyny (Iwona Rydz, Anna Reszelewska, Jarosław Graczyk, Artur Chałupniczak, Zbigniew Rakowski, Przemysław Motyl, Bartosz Kupis, Szymon Stefański) są nauczycielami Gimnazjum nr 2 we Wrześni. Następne lokaty przypadły w udziale w kolejności pracownikom oświaty Gminy Kołaczkowo, Gminy Pyzdry i Powiatu Wrzesińskiego.

ZNP
Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

ponad rok temu 0