Rusza kolejna edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pyzdr

W niedzielę 12 listopada w hali widowisko - sportowej w Pyzdrach ruszają rozgrywki XII edycji ligi halowej. Zagra w niej 10 zespołów.

rekreacja 21 dni temu 0

Terminarz rundy zasadniczej:

12.11.2017

15.00  TEL-PROTECH—ENERGOSIEĆ PYZDRY

15.50   BAD BOYS—TWARDY ELEWACJE

16.40   SODKIEWICZ ELEWACJE—MASTERS

17.30   ORŁY PWZ—JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE

18.20   ORANGE TEAM—FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC

19.11.2017 

15.00   BAD BOYS —ENERGOSIEĆ PYZDRY

15.50   TWARDY ELEWACJE—JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE

16.40    EL-PROTECH—SODKIEWICZ ELEWACJE

17.30    ORŁY PWZ— FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC

18.20    MASTERS—ORANGE TEAM

26.11.2017

15.00    ORŁY PWZ—MASTERS

15.50    ENERGOSIEĆ PYZDRY — SODKIEWICZ ELEWACJE 16.40    TEL-PROTECH— ORANGE TEAM

17.30    TWARDY ELEWACJE — FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC

18.20    BAD BOYS — JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE

10.12.2017

15.00    BAD BOYS — SODKIEWICZ ELEWACJE

15.50    FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC—JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE 

16.40   ORANGE TEAM—ENERGOSIEĆ PYZDRY

17.30    MASTERS –TWARDY ELEWACJE

18.20    TEL-PROTECH— ORŁY PWZ

17.12.2017

15.00   JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE –MASTERS

15.50   SODKIEWICZ ELEWACJE — ORANGE TEAM 

16.40   BAD BOYS — FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC 

17.30   ENERGOSIEĆ PYZDRY— ORŁY PWZ

18.20   TWARDY ELEWACJE –TEL-PROTECH

06.01.2018 

15.00   SODKIEWICZ ELEWACJE – ORŁY PWZ

15.50   JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE – TEL-PROTECH

16.40   TWARDY ELEWACJE —ENERGOSIEĆ PYZDRY

17.30   FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC—MASTERS

18.20   BAD BOYS — ORANGE TEAM

07.01.2018

15.00   ENERGOSIEĆ PYZDRY — JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE

15.50   SODKIEWICZ ELEWACJE—TWARDY ELEWACJE

16.40   TEL-PROTECH — FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC

17.30   ORANGE TEAM — ORŁY PWZ

18.20   MASTERS – BAD BOYS

21.01.2018

15.00   TWARDY ELEWACJE – ORANGE TEAM

15.50   FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC — ENERGOSIEĆ PYZDRY 

16.40   SODKIEWICZ ELEWACJE — JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE

17.30   MASTERS – TEL-PROTECH 

18.20   BAD BOYS—ORŁY PWZ

28.01.2018

15.00  FERMA SZAFAREK-ZIELINIEC—SODKIEWICZ ELEWACJE

15.50  MASTERS — ENERGOSIEĆ PYZDRY

16.40  ORŁY PWZ—TWARDY ELEWACJE

17.30  BAD BOYS —TEL-PROTECH 

18.20  JÓŹWIAK MATERIAŁY BUDOWLANE –ORANGE TEAM  

Thumb grobelny   1

Sławomir Grobelny

21 dni temu 0