Dziurawa ulica Rowerowa w Psarach Polskich. Mieszkańcy na razie nie są w centrum zainteresowania ratusza

Nadanie nazwy Rowerowa jednej z ulic Psar Polskich to jawna kpina ratusza z mieszkańców. Nie dosyć, że żaden rower tędy nie przejedzie, to i człowiek ma problem z przejściem suchą nogą.

na sygnale 12 miesięcy temu 15

Problem zgłosili nam jeden z Czytelników. Część ulicy owszem jest wyasfaltowana. Ale odcinek od strony Przyborek niestety już nie. Oznacza to katorgę dla mieszkańców, którzy po głębokich dziurach musi codziennie dojeżdżać do posesji. Gdy popada, jazda po ulicy zamienia się w rajd Camel Trophy.

- Wiem że kilka osób też interweniowało w ratuszu. Być może za kilka dni coś z tym zrobią ale taki stan drogi jest od kilku tygodni. Co pół roku zasypują te dziury i po każdym deszczu temat wraca - mówi nasz Czytelnik.

W opłakanym stanie jest także krótki odcinek dojazdowej od drogi głównej przy zalewie Lipówka. Jak to wygląda można zobaczyć na filmiku.

Osoby odpowiedzialne za drogi z Urząd Miasta i Gminy we Wrześni wiedzą o stanie ul. Rowerowej w Psarach Polskich. W piątek 3 listopada nie były dla nas uchwytne. Do sprawy wrócimy na łamach „Wiadomości Wrzesińskich”.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

12 miesięcy temu 15