Dwoje kandydatów powalczy o fotel burmistrza Pyzdr

Do wyborów na burmistrza Pyzdr stanie dwoje kandydatów – Przemysław Dębski i Monika Mnich.

samorząd 16:13 30-08-20180 248

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy burmistrz Pyzdr Przemysław Dębski wystartuje jako jedyny kandydat na najwyższe stanowisko w gminie. W poniedziałek okazało się, że walkę o reelekcję stoczy z Moniką Mnich.

Przemysław Dębski

Dzięki poparciu mieszkańców od 4 lat mam możliwość zmiany naszej gminy na lepsze. Wiem jednak, że wiele jest jeszcze do zrobienia. Doskonale znam zarówno największe problemy, jak i szanse, przed którymi stoją Pyzdry. Wiem, że potrafię sprostać tym wyzwaniom, a rozwój naszej gminy jest sprawą, której chce się poświęcić w najbliższych pięciu latach.

Monika Mnich

Decyzja o kandydowaniu jest przeze mnie wnikliwie przeanalizowana, dojrzewała w czasie, a podyktowana jest chęcią wprowadzenia zmian w gminie i mieście Pyzdry w wielu obszarach. Zmiany, które chcę przeprowadzić, są realne do urzeczywistnienia, biorąc pod uwagę nasz budżet. Wspomnę, że w ciągu ostatnich dwóch lat dałam się poznać społeczności lokalnej jako osoba prywatna realizująca dla mieszkańców wiele przedsięwzięć w obszarze pomocy społecznej.

Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach na burmistrza Pyzdr?

Wywiady z kandydatami na burmistrza Pyzdr w piątkowym wydaniu „WW” .

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

16:13 30-08-2018